Najlepsza pikieta 7.10.06

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.

Za zwycięzcę uważam...

LPR
1
100%
PiS
0
Brak głosów
PO
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Najlepsza pikieta 7.10.06

Post autor: misanthropiac » sob paź 07, 2006 6:47 pm

Kto namiótł?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob paź 07, 2006 8:04 pm

Ponoć PO miało 11 tys. tłum, PiS 8 tys., LPR 2 tys.
I jak fajnie było? Fajnie się Warszawę korkowało? Bo ja nie byłem :P
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ET

Post autor: ET » ndz paź 08, 2006 10:28 am

Ja obejrzałem urywki z pikiety LPR. I te hasła troszkę przypominały te z czasów poprzedniego ustroju w stylu "Naród z Partią " :lol:
O manifestacji PiS nie powiem nic, bo telewizja pokazała może 3 min ?
A ta PO mi się wydała najbardziej zrównoważona.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » ndz paź 08, 2006 11:33 am

ET pisze:Ja obejrzałem urywki z pikiety LPR. I te hasła troszkę przypominały te z czasów poprzedniego ustroju w stylu "Naród z Partią " :lol:
Bez przesady. Było wiele zagrań w LPRowskim stylu, ale wystąpienie Giertycha chyba było najbardziej merytoryczne! Z wypiekami na twarzy groził dekomunizacją (w tym odebraniu uprzywilejowanych emerytur dla promimentnych działaczy PRLu), na dodatek zapowiedział złożenie w poniedziałek projektu ustawy o lustracji działaczy WSI.
Gdy grzmiał "dla komunistów nie ma miejsca w progach polskiego rządu" aż przyklasnąłem :-)
Oczywiście minusy też były. LPR chełpiło się, iż z "afery taśmowej" wyszli z twarzą i dlatego chcą rządzić na równi (!) z PiSem. Chcieli te "przyspieszenia działań". Marny to slogan. Licytowali się z PO na uczestników (ich ilość) demonstracji. I tak dalej, nie chce mi się pisać :-P
O manifestacji PiS nie powiem nic, bo telewizja pokazała może 3 min ?
A ta PO mi się wydała najbardziej zrównoważona.
O właśnie, "naród z partią" bardziej mi pasuje do PiSu. WSPÓLNOTA... SOLIDARNOŚĆ... KOLEKTYW... Jeśli ktoś nie zmienił w trakcie kanału, miał dwie opcje: albo zasnąć, albo puścić pawia. I zaskakująco mało krytykowali Platformę. Oni sami nie wiedzą czego chcą. Raz atakują wściekle, raz siedzą cicho i stawiają się w roli ofiar, raz mówią "PO jest do dupy, ale chcemy się z nimi pojednać dla dobra kraju" x_x Przynajmniej zorganizowali koncert Lombardu :-P
PO najbardziej zrównoważona? W jakim sensie? Powtarzali to, co od roku. Mieli najwięcej czasu na organizację parady, a NIC nie zrobili. No, może oprócz kilku fajnych haseł: "Dość kaczorów, chcemy wyborów!", "Prawo i Sprawiedliwość to semantyczne nadużycie", "Przeproście i Spadajcie" :-D
Oni chyba mają jakieś problemy ze sobą :-| "Polska wolna, solidarna!", krzyczeli. Czym to się różni od głupiego przemówionka znienawidzonych ponoć Kaczorów? No i Tusk, mówiący "(...)wszyscy razem zrozumiemy, że wolność i solidarność to są dary od Pana Boga" - oświadczył szef PO". Ciekawe, żerował na Wojtyle i katolicyzmie, a taki z niego niewierzący i antyklerykał podobno...
No i skoro są tak bardzo za JP2, to dlaczego wrzeszczeli "Giertych, zostaw nasze dzieci!"?? Przecież Giertych to człowiek, który do spisu lektur wprowadził dzieła Wadowiczana...
Mimo wielu minusów wygrał raczej LPR, ale można całą trójkę podsumować:
vanitas vanitatum et omnia vanitas...

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz paź 08, 2006 7:03 pm

misanthropiac pisze:No i skoro są tak bardzo za JP2, to dlaczego wrzeszczeli "Giertych, zostaw nasze dzieci!"?? Przecież Giertych to człowiek, który do spisu lektur wprowadził dzieła Wadowiczana...
Bo Giertych się nie nadaje, zresztą pisałem o tym tutaj: http://www.narkoza.pl/viewtopic.php?t=114&start=90
Sam nie wie czego chce.

Giertych już zwolnił rzecznika Policji, który pięciokrotnie zaniżył liczbę uczestniczących w pochodzie/marszu. Aż mi zapachniało identycznym gadaniem ojca Rydzyka, który co roku na spotkaniu Rodziny RM mówi, że media zaniżają frekwencję ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ