Co zrobić??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Asiuuunia:)

Co zrobić??

Post autor: Asiuuunia:) » śr maja 03, 2006 9:24 am

sytuacja jest taka że ja jestem zainteresowana pewnym facetem a on... jest niesamowicie skrytą i nieśmiałą osóbką...znajomi mówia że ja tez mu sie podobam....ale ja jakoś tego nie widze....ostatnio mam chęć powiedziec mu o tym co czuję..ale boje sie że on sie wystraszy.iii ucieknie gdzie pieprz rośnie...
Ostatnio zmieniony czw cze 01, 2006 4:43 pm przez Asiuuunia:), łącznie zmieniany 1 raz.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr maja 03, 2006 10:39 pm

Na twoim miejscu krok po kroku zaprzyjaźniłbym się z nim. Po pewnym czasie stopniowo wyraziłbym swoje uczucie. Wie, że wymaga to czasu i poświęcenia ale może jest to ten jedyny.

Asiuuunia:)

Post autor: Asiuuunia:) » czw maja 04, 2006 10:01 am

gdyby to było takie proste!! no dobra powiedzeć!! ale jak?? biorąc pod uwage że jest nieśmiały( no znamy sie juz troche więc, tak strasznie niesmialy wobec mnie to nie jest..no ale tak ogólnie) i jeszcze nie miał dziewczyny!!

sama nie wiem dlaczego on mi sie podoba zawsze bardziej wolałam stanowczych i pewnych siebie facetów...boje sie że ze mna to jest tak jak z dzieckiem chce cukierka a jak go juz dostane...to będe chciała ciastko!! hehe nie wiem czy ktos zrozumie co miałam na mysli.... Im dłużej sie zastanawiam to problem może byc we mnie!! a nie w Nim

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 05, 2006 9:38 am

Moim zdaniem admin ma racje. Musisz krok po kroku starać się z nim 'zaprzyjaźniać' starać się z nim rozmawiać. Wiem, że to trudne, ale jeśli ty też mu się podobasz to wszystko pójdzie dobrze. Czemu on ci się podoba? Bo nas kobiety intrygują tacy faceci. Wiem co mówie. A z jego nieśmiałością dasz sobie radę. Też kiedyś to przechodziłam. Na początku był nieśmiały...ale za to później jak się rozbrykał :mrgreen:

ewelincia2307

Post autor: ewelincia2307 » pn maja 08, 2006 6:29 pm

też sądze że musisz się z nim zaprzyjaźnić ;) to ci naprawdę mocno pomoże ;) poznasz go w dodatku bardziej ;)

ozeh

Post autor: ozeh » śr maja 10, 2006 6:07 pm

najpierw go lepiej poznaj i pomysl czy ci sie naprawde podoba czy nie. nabierz do tego dystansu bo moze to tylko zauroczenie.

ODPOWIEDZ