Czy to miłość?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
natalies

Czy to miłość?

Post autor: natalies » pt wrz 01, 2006 11:34 am

poznałam jednego chłopaka i sie w nim bujnełam...
Nie gadalismy poza gg on sie tylko na mnie patrzyl..
kiedys na wycieczce ciągle sie patrzyl...jakby sie bujną we mnie...
Jak myślicie co to może oznaczać?_to gapienie sie?
Prosze o pomoc :-|
Ostatnio zmieniony pt wrz 01, 2006 1:05 pm przez natalies, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt wrz 01, 2006 11:40 am

Może po prostu makijaż ci się rozmył, albo fryzura dziwnie ułożyła i tak się patrzył nachalnie :> a może patrzył na koleżanke obok? A najlepiej to spytać go o to samemu ...

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt wrz 01, 2006 1:09 pm

natalies, powody mogą być różne. Może być tak, jak zauważył kolega powyżej .. ale możesz rzeczywiście mu się podobać. Jeśli macie ze sobą dobry kontakt i gadacie często ze sobą to może rzeczywiście mu się podobasz. Moja propozycja to spytanie się go czemu tak na ciebie patrzył. Zawsze możesz powiedzieć...lub zagadać na gg pt. "Wiesz...wciąż zastanawiam się czemu tak patrzyłeś na mnie na wycieczce, chyba że mi się wydawało. Źle wyglądałam?" ... spróbuj, nic nie tracisz :mrgreen:

natalies

Post autor: natalies » pt wrz 01, 2006 1:32 pm

no ja nie wiem nie gadalam z nim w szkole bo nie lubie jego kolegów,a oni nie opuszczaja go na krok a jesli chodzi o gg no to tez to nie jest najlepszy pomysl bo zapewne on nie ma czasu klikac bo NIBY robi strone www.
Dzięki za dobre rady...
Kasiak mogłbyś wejść kiedyś na chat? :mrgreen:
moze bysmy se pogadaly ;-)

ODPOWIEDZ