PFK

Wszystko co jest związane z muzyką.
arek85

Post autor: arek85 » ndz mar 12, 2006 3:22 pm

dlaczego się zabił? psychiczny był czy się zacpal?

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 18, 2006 2:03 pm

@SnoopY troche spamujesz z deka. nic nie wnosisz do tematu ale piszesz. napisz cos na temat jesli laska :-P

Cat

Post autor: Cat » czw maja 18, 2006 6:20 pm

Magik był wielki, ale w muzyce, jeżeli chodzi o życie to nie powiem co na ten temat mysle bo nie mówi się źle o zmarłych. Co do Paktofoniki i Pokahontaz, to tak samo jak autor tego tematu uwielbiam zakładac słuchawki i słuchać i flow i tych wypasionych podkładów, dla mnie fokus na dzień dzisiejszy jest jednym z najleprzych mc w Polsce ( mam jeszcze kilku ulubieńców ale fokus jest w czołówce). Ogólnie bardzo mi się podobają squady z Katowic i okolic:)
pozdrawiam:)

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr maja 31, 2006 8:59 am

Magik skoczyl z 9 pietra bo mial schizofrenie.
Ja teraz juz nie slucham hh - od roku - ale 5 lat temu kiedy zaczynalem przygode z rapem to wlasnie na pierwszy ogen poszla pfk ...
Niezapomniane chwile - txty mieli calkiem inne niz taki peja, czy tede. Ich rap to bylo cos na wzor poezji, calkiem inny klimat niz ta szara codziennosc peji i innych ...

punky_princess

Post autor: punky_princess » wt sie 01, 2006 12:51 pm

Pfk.. to jest klasyka, ma lepszego MC od MAgika.. [*]. Kocham ich.. za ich teksty.. "Za wszystkie wartości nagrane na nośnik co dodaja mi mej życiowej mądrości, wielkie dzięki Pfk'a"..

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » śr sie 02, 2006 10:51 am

Nie ma nikogo lepszego w tym gatunku. Bez wątpienia nr 1...

eloelo1553

Post autor: eloelo1553 » czw sie 17, 2006 9:42 pm

Są super!!! Szczególnie mi się podoba ich stara już piosenka "Jestem Bogiem". I uważam, że utwory Fokusa i Rahima są były zdecydowanie lepsze jak byli w sqadzie PKF niż Pokahondaz. Respekt i szacunek dla magika.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw sie 17, 2006 10:18 pm

eloelo1553 pisze:Respekt i szacunek dla magika.
Zwłaszcza za próbę skoku na bungee z balkonu (szkoda, że zapomniał o linie)

ODPOWIEDZ