sprawdzanie IP dla modów

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

sprawdzanie IP dla modów

Post autor: xTrollx » śr lip 12, 2006 8:14 am

Składam uprzejmą prośbę o włączenie tej funkcji na forum, nie będę jej motywował, po prostu - jest mi niezbędna do życia :-P

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr lip 12, 2006 10:18 pm

Żeby sprawdzić conieco...
Zobaczysz, wyjdzie w praniu ... ;]

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn lip 17, 2006 6:58 pm

Dlaczego chcecie mieć dostęp do tej funkcji?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn lip 17, 2006 8:55 pm

Żeby sprawdzać nieuczciwych użytkowników.
Przykładowo - mogę dać sobie głowę odciąć, że Kasiak = Tulpen, ale nie moge warna wstawić za posiadanie drugiego konta, jeśli nie sprawdzę czy IP należy providera z siedzibą w krakowie.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 10:08 am

I znów jakaś aluzja co do mojej osoby....ohhhh....mi sprawdzanie ID nie jest na nic potrzebne. Uważam, że taka możliwość powinien miec jedynie administrator a jeśli mam jakieś podejrzenia co do danej osoby to przedstawiam sprawę, np. w tym temaci, administratorowi i on sprawdza i podejmuje decyzje co z tym zrobić.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw lip 27, 2006 8:41 am

Ale często admina nie ma; a działania im szybsze tym lepsze.
Poza tym admin jest od strony technicznej, a jakby nie było to moderatorzy powinni pilnowac ładu. A jak ktoś wyraźnie w kulki leci, to można go sprawdzić :> i po kłopocie.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw lip 27, 2006 8:49 am

No ale gdybyśmy to my mieli wszelkie prawa...to mielibyśmy za dużo. Moim zdaniem IP powinien znać tylko admin i ewentualnie podawać.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw lip 27, 2006 8:50 am

W sumie za dużo praw w porównaniu z adminem nie mamy, zawsze może być taka opcja, jak ktoś nie chce z niej korzystac to nie musi, w koncu takich zdarzen duzo nie będzie. Kasiak czyżbyś nie chciała sprawiedliwości na forum?? :P

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw lip 27, 2006 9:00 am

Chcę...ale sama nie iwem czy inni moderatorzy i juniorzy też chcą, bo mało kto się na ten temat wypowiada.

ODPOWIEDZ