Noszenie brody

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...

Co lepsze?

broda
6
20%
twarz gładko wygolona
24
80%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 27, 2006 3:59 pm

Dokładnie :P Statystycznie z osob ktore mnie otaczają.

Woman

Post autor: Woman » wt cze 27, 2006 6:05 pm

Zauwazylam, ze kobiety wolą gładko ogolonych, a chłopcy chcą zapuszczac bródke! Mój jeden kolega sie uparł i ma, musze dodac ze wygląda bardzo sexy :)

Na pierwsza myśl- wole ogolonych, jednak po chwili- kazdemu pasuje co innego, trzeba popróbowac i tak i tak. Oczywiscie sama próbowac nie bedę 8-)

rumianek

Post autor: rumianek » wt cze 27, 2006 7:49 pm

Ja te lubie kilkudniowz zarost, delikatny i gdy ladnie podkređla twarz mezczyzny. Wasy sa afe.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » czw lip 20, 2006 5:18 pm

Obciąłem włosy i zgoliłem brodę, bo wyglądałem jak jakiś separattysta czeczeński a nie Rzymianin. Poza tym koledzy wyzywali mnie od Żydów. :cry:
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Veiovis

Post autor: Veiovis » czw lip 20, 2006 7:49 pm

Nie nawidzę, jak ktoś żartuje z Oświecimia, żydów itp, itd...

A wracając do tematów... wolę facetów ogolonych, chociaż czasami bródka pasuję do kogoś :)

nata18

Post autor: nata18 » pt lip 21, 2006 5:50 am

Osobiście wole mężczyzn ogolonych, choć jeśli jest jakiś mały zarościk to bardzo mi to nie przeszkadza-oby bardzo nie drapał ;-) większość facetów z brodą wygląda dość śmiesznie-bez obrazy panowie ,niektórym to pasuje ale większość z was wygląda lepiej bez bródki :-)

Bluebird

Post autor: Bluebird » pn lip 24, 2006 10:46 pm

To zależy od faceta.
Jednemu pasuje kilkudniowy zarost, drugiemu pielęgnowana bródka, a innemu brak zarostu... :D

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr lip 26, 2006 3:44 pm

A co powiecie o bródce w stylu kapitana Jack`a Sparrow`a(patrz obrazek)????

Takie "maleństwo" to cyba można spokojnie zaakceptować.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Illea

Post autor: Illea » śr lip 26, 2006 7:26 pm

Lubię Deppa w takiej brodzie :mrgreen:
Ostatnio stwierdziłam (dokładnie dziś), że nawet fajne są takie bródki nie duże (ale to jeszcze zależy komu). Główny powód: dziś byłam u fryziera, śliczny ..mhy... i miał właśnie taką bródkę.

Pineska

Post autor: Pineska » czw lip 27, 2006 9:27 am

Wszelkiego typu zarost odpada: poczynając na brodzie, kończąc na wąsiku. Jakoś nigdy mnie nie kręcił pumeks na twarzy. Jesli sie wtulam policzek kolesia, to licze na to, że bedzie gladki w dotyku... taki przyjemny. :-P Nie mam ochoty chodzić z podrapaną gębą.

ODPOWIEDZ