Niewiem dlaczego tak jest...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Mazeo

Niewiem dlaczego tak jest...

Post autor: Mazeo » ndz lip 09, 2006 2:47 pm

Niewiem dlaczego ale przy kazdej mojej wizycie u dziewczyn z mojej klasy (mieszkaja one na wsi) one raczej niechca ze mna gadac. I tak ze wszystkimi z moich przyjaciol and kumpli . W gimnazjum jednak gadaja ze mna . Jesli mozecie to napiszcie dlaczego tak sie dzieje (przypuszczajac przez was dlaczego) :-?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz lip 09, 2006 3:23 pm

W szkole gadają na tematy szkolne, czy wszystkie?
Czy te rozmowy w szkole są normalne, czy też to jest na zasadzie, że Ty chcesz rozmawiać, a oni nie bardzo.
Mieszkasz w tej samej wsi, czy w innej, lub jesteś z miasta?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 09, 2006 4:04 pm

szczerze powiedziawszy to nie wiem czemu tak jest.. dziwne jakieś... normalni ludzie mówią wszędzie... może nie na wszystkie tematy,ale mówią 8-)

proponuję zapytać samych sprawczyń powstania tematu :mrgreen:

Mazeo

Post autor: Mazeo » pn lip 10, 2006 7:43 pm

Ja tam jestem z miasta :mrgreen: alee w szkole gadaja o czym nam tam popadnie aaa.... raczej niejestem znany ani zbyt lubiany tylko robie tak zeby kazdy mial we mnie zaufanie nierobie zadnej popisowy , te dziewczyny uwazaja mnie za spokojnego chociaz tak nie jest i raczej niebedzie . A no i przyjaciolkami raczej moimi nie sa choc jedna z nich napisala ze kocha Marcina S. czyli mnie :shock: jedna flirtuje z moim przyjacielem no i jakos tak to wyszlo :-D
Ostatnio zmieniony wt lip 25, 2006 8:47 am przez Mazeo, łącznie zmieniany 1 raz.

Bluebird

Post autor: Bluebird » wt lip 25, 2006 8:26 am

Skoro mieszkają na wsi, to może się wstydzą, że ludzie będą gadać, że przyjeżdżają do nich jacyś faceci?

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 8:49 am

Może mają jakiś dystans do ciebie, bo ty jesteś z miasta a oni ze wsi? Różnie to bywa, takie przypadki także się zdarzają, choć to żadkość w dzisiejszych czasach. to może pogadaj z nimi na ten temat i po prostu prosto z mostu zapytaj o co chodzi, czy nie chcą się już z tobą zadawać czy co jest grane. Postaw sprawe jasno. Jasność to najprostrza droga do zrozumienia niektórych spraw.

ODPOWIEDZ