Zakupy z Kobietami

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz sty 07, 2007 4:54 pm

ozyrys pisze:ale Kobiety patrzą na zakupy trochę innaczej, mogą przez 6 godzin chodzić po sklepach i na końcu wrócić do pierwszego i kupić rzecz którą oglądały na samym początku to trochę dziwne
Dkaczego? Jak kupujesz samochód, albo procesor to idziesz do pierwszego lepszego sklepu/komisu i spodoba Ci się jakiś typ i go kupujesz ot tak?

Ja stosuję taki manewr w przypadku rzeczy drogocennych dla mnie, albo po prostu stosunkowo drogich. Jeżeli na spodnie mam wydać 200 zł, to obejdę przynajmniej kilka sklepów, bo akurat trafi się coś jeszcze fajniejszego.
Tak miałem z kurtką. Wszedłem do sklepu przymierzyłem kilka i jedna była fajna - taka akurat dla mnie, ale coś mnie tchnęło i ostatecznie nie kupiłem. Poszedłem do sklepu po drugiej stronie ulicy i znalazłem bombową kurtkę, sto razy lepszą niż ta wcześniejsza. Chodzę w niej do dzisiaj :)

Z komputerami to samo. Zanim wydałem ponad 200 zł na RAM obszedłem 3 sklepy i odwiedziłem z 5 stron z wysyłką on-line. Już nie mówię o miniwieży z której zakupem swojego czasu czaiłem się z 1,5 miesiąca.

Od razu to kupuję bułki i mleko ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz sty 07, 2007 8:06 pm

ozyrys pisze:Ja jak wchodzę do sklepu to wiem po co idę i kupuje właśnie to, a nie zastanawiam się na miejscu co do sprzętu
Ile stron w miedzyczasie musiałeś naotwierać, że wiesz konkretnie co chcesz kupić ze sprzętu komputerowego? Skąd czerpiesz swoją wiedzę o komputerach, informatyce, itd? Skąd wiesz, że na 512 MB RAMu masz wystarczająco dużo kasy? Jeżeli przeglądasz strony internetowe, albo sklepy on-line to jest to właśnie takie przebieranie w ofertach.
ozyrys pisze:ubrań to mam sprawdzone sklepy i tylko w nich kupuje bo wiem że u nich zawsze znajdę coś dla siebie i wiem że mają towar najwyższej klasy
A skąd wiesz o istnieniu tych sklepów? I skąd wiesz, że tam jest coś dla Ciebie?

Myślę, że trochę przesadzasz. Chodzenie po sklepach wybór towaru to normalka i nie ma co płakać nad tym, że tak jest. Rozumiem, że jest to męczące, jak jeszcze jakiś towar zupełnie Ci zwisa czy jest czarny czy czerwony, lub w różowe plamki.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Machidiel

Post autor: Machidiel » ndz sty 07, 2007 8:08 pm

Dlatego z dziewczynami najelpiej do do jakiegos centrum handlowego isc. Zastosować taktyke ja w jedna strone ty w druga. Po jakims czasie sie spotykacie ona pokazuje ci co upatrzyła, ty wyrażasz swoja opinie(zazwyczaj wszystko ci sie podoba zeby sie nie narazić) ona olewa totalnie twoje opinie i po jakims czasie przy odrobinie szczescia cos sobie kupi a jak nie to do nastepnego centrum :-P

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt sty 09, 2007 10:44 am

ozyrys pisze:Co Wy Panowie sądzicie o zakupach z Kobietami ?
Z jednej strony podobno mają od nas lepsze poczucie estetyki (z czym w kwestii ubioru się nie zgadzam, sory) z drugiej strony łażenie przez x godzin po sklepach i do tego nie kupienie żadnego ciuchu mnie przeraża :P Na pewnym etapie - zło konieczne.
Co Wy Panowie sądzicie o tym co napisałem ?
Fakt masz rację, ale też jest jeszcze jeden aspekt, dla którego kobiety biegają po sklepach - relaks; wiele kobiet poprawia sobie humor lataniem po sklepach (nawet niekoniecznie muszą coś kupić), nawet jeśli ma pełną szafę, podobnie jest z fryzjerem czy kosmetyczką, pomimo tego, że wygląda genialnie, przejdzie sie do fryzjerki, a poplotkuje trochę, odpocznie etc.

No i o tych zakupach - w sumie jak mam 'pełne' konto, to mogę się poświęcić i wyruszyć na miasto, bowiem lubię zakupy, byle za długo nie trwały ;-)

Pati

Post autor: Pati » wt sty 16, 2007 7:20 pm

ozyrys pisze:Co Wy drogie Panie sądzicie o tym co napisałem ?
No masz racje, my kobiety a przynajmniej wiekszosc i jak się do nich zaliczam możemy chodzic godzinami po sklepach:) czesto tak mam, że wracam do pierwszego kupić ta rzecz:P

Co Wy drogie Panie sądzicie o zakupach z udziałem mężczyzn ?
No ja na zakupy biore swojego faceta;] po dłuzszym czasie zaczyna troszke marudzic, ale dzielnie to znosi :lol: A ja z nim jak on cos ma kupić to nie chodze po prostu nie proponuje tego

Oqun

Post autor: Oqun » śr sty 17, 2007 11:33 am

Na zakupy chodzimy z dziewczyną razem, bo czasem ja jej doradzę, czasem ona mi :) Jak się zna umiar i właśnie nie chodzi kompulsywnie byle by chodzić i jak najdłużej :)
Zakupy dla faceta to też moze być relaks, nie demonizujmy tej czynności! Ja lubię.

koles

Post autor: koles » śr sty 17, 2007 4:32 pm

Ja tam nie lubię za bardzo, nie wiem czemu ale już tak mam :P

Ważka

Post autor: Ważka » pt mar 09, 2007 4:43 pm

A ja faceta nie mam. O.
^^
Ale jak chodzę po sklepach, to też bez przesady. Trochę czasu to zajmuje, ale zaś nie za długo.
6 godzin? No chyba trochę przesadziłeś. Aż tak długo to raczej żadna nie łazi po mieście w poszukiwaniu czegośtam (ależ to artystycznie ujęłam x]).

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt mar 09, 2007 10:07 pm

Aż tak długo to raczej żadna nie łazi po mieście w poszukiwaniu czegośtam (ależ to artystycznie ujęłam x]).
Żartujesz, prawda?

Ważka

Post autor: Ważka » pt mar 09, 2007 10:17 pm

Machidiel pisze:
Aż tak długo to raczej żadna nie łazi po mieście w poszukiwaniu czegośtam (ależ to artystycznie ujęłam x]).
Żartujesz, prawda?
Muszę pana zawieść, nie żartuję.

ODPOWIEDZ