WALENTYNKI

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
castortray

WALENTYNKI

Post autor: castortray » pn lut 12, 2007 9:32 am

Witam wszystkich
I jak co roku mam ten sam problem. Jakie macie pomysły na prezenty na walentynki?
Ja znalazlem cos takiego:

http://2future.pl/go.live.php/PL-H2/skl ... a-spa.html
http://2future.pl/go.live.php/PL-H2/skl ... oscia.html

co o tym sądzicie?
A może macie jakieś lepsze pomysły, będę bardzo wdzięczny
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdrawiam
Radek

greenka

Post autor: greenka » pn lut 12, 2007 11:04 am

Dobrze, że ja nie mam takiego problemu.
Jajko jest bardzo...osobliwe :)

Paul2

Post autor: Paul2 » pn lut 12, 2007 11:07 am

Walentynki to wedlug mnie tzw. "chujnia z grzybnia". Wali od tego swieta komercha na kilometry. Ja nie potrzebuje specjalnego dnia, by wyrazic dziewczynie swoje uczucia (o ile jeszcze jakies mam :lol: ).

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn lut 12, 2007 8:31 pm

Żeby kupic prezent bliskiej osobie nie potrzebna mi Wigilia a zeby sie nawalic nie potrzebny mi Sylwester. Chociaż co racja to racja Walentynki ostatnio to lekkie przegiecie. Najlepsze sa i tak te swiatła SPA bo przecież świece to juz taki archaizm.

Alicja

Post autor: Alicja » pn lut 12, 2007 11:32 pm

Na allegro są czekoladowe penisy. Prezent w sam raz na walentynki.
Osobiście nie obchodzę.

greenka

Post autor: greenka » śr lut 14, 2007 5:36 pm

A mi to wszystko wisi i powiewa. Też nie potrzebuję okazji do wyznań, choć ja i tak nie mam serca z którego owe wyznania mogłyby wypłynąć.


Czekoladowe penisy? A nie ma może gumowej waginy? :)

barbie

Post autor: barbie » śr lut 14, 2007 8:22 pm

walentynki nie mogą być codziennie, bo wtedy to już by nie było święto.
ja nawet wolałabym tylko raz na jakiś czas poczuć na skórze że ktoś za mną szaleje. takie rzeczy można odczuwać każdego dnia, bez zbędnego opowiadania o tym, jeśli faktycznie dwie osoby coś do siebie czują.
walentynki natomiast to taki szpan, komercja, od której można dostać oczopląsu. ale wiecie co? ja właśnie dlatego je lubię.

AihSuzi

Post autor: AihSuzi » czw lut 22, 2007 6:40 pm

Hm..jest po czasie...ale moge sie pochwalic co kupilam na Walentynki swojemu Chlopakowi;)
Ze wzgledu na to ze jest dla mnie kims bardzo waznym..Kupilam piękny puchar, i wygrawerowalam napis 1 miejsce dla faceta, ktory był, jes, bedzie na zawsze w moim sercu!! :)Do tego (jak to zwykle do pucharu) dolaczylam dyplom wlasnorecznego wykonania;) z pieknym moim podpisem pod tekstem " Dyplom, za zajecie 1 miejsca w kategorii najwspanialszy mezczyzna Dla............. " :):)
I jego ulubione Ferrero Rocher:)

Zablokowany