Urodziny.

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
laska0019
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:30 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Urodziny.

Post autor: laska0019 » śr sty 02, 2008 12:34 pm

Otoz mam problem chce zrobic ur. nie wiem jak... chce zaprosic tylko pare osob bo nie mam wiecej miesjsca nawet nie mam swojego pokoju.. I jesli bym zaprosila 3-4 osob to jak mam zorganizoawac czas? Musialam ten temat dodac bo naprawde nie wem co zrobic... Pzd
Mrok... Caly rok..

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw sty 03, 2008 6:30 pm

No jak to jak ? kupujesz alkohol stawiasz zmrożony na stół obok niego jakieś przekąski obojętne co to będzie jakaś muzyka i tyle co można więcej ? :D możesz zaplanować wspólne wyjście gdzieś ... itp :> szczerze to nie liczy się to co tam będziesz miała ale to że ich zapraszasz i chcesz spędzić czas z tymi osobami ;> ( i dostać prezenty ) :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
laska0019
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:30 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: laska0019 » pt sty 04, 2008 1:17 pm

Pyskaty nie mam tylu lat xD i nie mam tyle kasy xD a chcetnie bym to zrobila
Mrok... Caly rok..

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt sty 04, 2008 3:18 pm

laska0019 pisze:Pyskaty nie mam tylu lat xD i nie mam tyle kasy xD a chcetnie bym to zrobila
Jak nie masz tylu lat to ja Ci kupię :P nie masz tyle kasy ja Ci pożyczę kiedyś oddasz :D chętnie byś zrobiła to zrób :D wspólnie z kimś przecież możecie się poskładać czy coś :> albo poproś rodziców :D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
laska0019
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:30 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: laska0019 » pt sty 04, 2008 7:58 pm

ej no bez pzresady! ja mam 13 lat! i kto mi ta wodke bedzie pic... jak ja jestem pierwsza w klasie ktora obchodzi 13 lat xD
Mrok... Caly rok..

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt sty 04, 2008 8:05 pm

ehh ten świat zszedł już na dno także wiek nie ma znaczenia widziałem 12 latka nawalonego jak świnia więc jakbyś Ty była pijana nawet bym się nie zdziwił... no ale dobrze nie kupuj alkoholu nawet Cię nie namawiam idzie się bawić bez niego ... kurde no nie wiem jak Ci doradzić bo szczerze mówiąc ja nawet 18 nie robiłem także wiesz ;P widzę że ja tu tylko pisze poczekamy na Ciotkę może ona sie wypowie :P
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
laska0019
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:30 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: laska0019 » pt sty 04, 2008 8:07 pm

hehe wiesz... ja robie 1 raz w zyciu SAMA imprezk :P
Mrok... Caly rok..

Awatar użytkownika
Liquay
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: śr gru 12, 2007 12:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Liquay » pt sty 11, 2008 6:33 pm

13? To możesz już w poprawczaku wylądować, powinnaś to 'jakoś' uczcić xD.
Ja w zeszłym roku wyprawiałam urodziny z rodzicami na chacie, dodatkowo z 9cio letnią siostrą w pokoju obok (która i tak co chwilę do nas przychodziła...xD), ale było fajnie :P. I nie miałam żadnego określonego planu :P.

ODPOWIEDZ