SZKOLA POGIMNAZJALNA

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
bellointerno1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 06, 2009 3:56 pm

SZKOLA POGIMNAZJALNA

Post autor: bellointerno1 » pt mar 06, 2009 5:39 pm

Chciałabym sie zapytac jak to jest na poczatku w liceum ? jakos nie wyobrazam sobie ze mam isc do liceum i woogle ..

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt mar 06, 2009 6:15 pm

Na początku jest trudno ale jak zapoznasz się z ludźmi i poszerzysz grono znajomych będziesz uwielbiał swoje lo, jeżeli chodzi o naukę to idzie sie po to do Lo aby poszerzać :-D swoje horyzonty- pierwszy miesiąc zawsze najtrudniejszy ale jeżeli jesteś osobą komunikatywną i tzw" dusza towarzystwa" szybko złapiesz klimat i myślę, że Twoje obawy bardzo szybko zniknął
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
bellointerno1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 06, 2009 3:56 pm

Post autor: bellointerno1 » pt mar 06, 2009 6:21 pm

ale nie wiem czy jestem duszą towarzystwa. ajj wolałabym byc juz w lo i wogle

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt mar 06, 2009 6:26 pm

Nie masz się czym przejmować najwiekszym naszym atutem jest usmiech- przełamuje wszystkie mury;). Pierwsze wrażenie najważniejsze czyli postaraj sie w pierwszy dzień wyglądac wyjątkowo. Na pewno znajdziesz wielu znajomych, tym nie musisz się przejmować, bądź soba :mrgreen: to najlepsza recepta na nową droge, jest taka obawa jak będzie itd. tak było jak wyruszałam na studia ale teraz nie wyobrażam sobie tych studiów bez znajomych, których tam poznałam ;) ^^
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
bellointerno1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 06, 2009 3:56 pm

Post autor: bellointerno1 » pt mar 06, 2009 6:28 pm

ahaa ;p a co studiujesz ? a w lo na biol chem jest ciezko ? ;p

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt mar 06, 2009 6:34 pm

bellointerno1 pisze: a co studiujesz
Polonistykę;)
bellointerno1 pisze: w lo na biol chem jest ciezko
mój brat był na tym profilu i jakoś sobie radził- ale jeżeli lubisz te przedmioty to latwiej uczyć się poniważ robisz to co lubisz. Mysle, że z tym nie będziesz miala problemu jeżeli pasjonuje Cię biologia, chemia, fizyka...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
bellointerno1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 06, 2009 3:56 pm

Post autor: bellointerno1 » pt mar 06, 2009 6:45 pm

tylko biologia mi pasuje no i troszke chemia ;p jest w pewnym lo profil biol z polskim . ale te lo jest daleko ode mnie i woogle ;p

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 7:05 pm

ja to " woogle " radzę Ci żebyś " woogle " zastanowiła się czy " woogle " gdziekolwiek chcesz iść bo " woogle " nie umiesz pisać i chcesz tak naprawdę abyśmy to my podjęli za Ciebie decyzję więć " woogle " najpierw zastanów się co ty chcesz w życiu swoim robić a potem wybierz odpowiedni kierunek ... teraz wywóz śmieci jest w cenie może zostaniesz śmieciarką ... liceum to jest taka kontynuacja gimnazjum .. czyli nic nie robisz poza tym że tam przychodzisz dłubiesz w nosie jak Fusa i naciągasz facetów na kasę jak Em ... i woogle
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt mar 06, 2009 7:12 pm

Na początku liceum jest świetnie. Potem dopiero zaczynają się schody :-P
Początki to takie zapoznawanie się z nową klasą, nauczycielami, szkołą. Od tego czy się zgracie będą zależeć Twoje 3 lata w liceum.
bellointerno1 pisze:a w lo na biol chem jest ciezko ? ;p
Ja jestem na biol-chemie :mrgreen:
Czy jest ciężko? Zależy od tego czy się lubisz uczyć, na jakich nauczycieli trafisz.
Ja jak szłam do lo, to kochałam biologię, ale teraz mi się odmieniło i wolę chemię.
Na tym profilu jest dużo uczenia, niektórzy mówią, że jest najgorszy. Biologia jest takim przedmiotem, że musi Cię zainteresować. Bo co z tego, że siądziesz i będziesz kuć przez 3 godziny na sprawdzian? Na chemii jest bardzo dużo liczenia w pierwszej klasie.

Jak masz jakieś pytania, to pytaj ;-)

[ Dodano: 2009-03-06, 20:17 ]
A najlepiej jest rzucić szkołę po gimnazjum i nic nie robić, tak jak Pyskaty. Tacy ludzie nadają się tylko do ubierania tych ślicznych żółtych kamizelek i sprzątania ulic. A w wolnym czasie uwielbiają dogryzać ludziom mądrzejszym od siebie. Bo oni coś osiągnęli pracą, a nie przechwalaniem się ;-)
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
bellointerno1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 06, 2009 3:56 pm

Post autor: bellointerno1 » pt mar 06, 2009 7:23 pm

Pyskaty "woogle " to zal mi ciebie i twoich glupich wypowiedzi .
a Em. dzięki za pomoc . ;p ja lubie biologie a chemie tak srednio moze tez by mi sie odmienilo . ;p ale profil biol z polskim tez mi sie podoba .. ;p

ODPOWIEDZ