Ogród / działeczka

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Ogród / działeczka

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 7:47 am

Czy są na forum jacyś maniacy przyrody? Czy w ogóle posiadacie działeczkę, ogród, czy dbacie o nie, może macie fioła na tym punkcie? Jeśli nie, po co w takim razie służy wam działka ? :mrgreen: Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw kwie 12, 2007 8:29 am

Działka jak każdy doskonale wie, jest świetnym miejscem gdzie bez krempacji, może zaprosić znajomych i się uchlać. Gdy byłem młodszy zawsze namawiałem rodziców na kupno działki. Oporem wykazywała się matula, która stwierdziła, że kopać grządek nie będzie.

Imprezy można organizować w domu, pubie, etc. Ale i tak każdy wie, że najlepiej jest na działce. Świeże powietrze, jakieś ognisko, albo gril, wódeczka i browarek i jest super :-D
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 12:14 pm

z ogrodem to mi się trafiło, bo mieszkam w sumie to prawie że w centrum gdanska, a ogrod mam wielki jak cholera, i ogolnie fajna okolica. ale jestem uzależniona w sumie jakoś tak od powietrza, kocham żeglarstwo, wiec wakacje całe spedzam na treningach, + jeszcze za gdanskiem gdzies z 80 km są takie wdzydze, jeżdze tam na jacht od zawsze, tam też starzy zakupili se ziemie, tylko kurde wole jak jest mało ludzi, a się zaczyna robic tam tłoczno ;[
ale dbac to nie dbam, jam jest len i nie lubie tego ;P ogród mi służy tylko jak się zmusze to do opalania, bo nie lubie tego, topless hehe

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 1:11 pm

Sol pisze:Działka jak każdy doskonale wie, jest świetnym miejscem gdzie bez krempacji, może zaprosić znajomych i się uchlać.
Nie wiem czemu, ale byłem po prostu pewny, iż pisząc "Jeśli nie, po co w takim razie służy wam działka" dostanę tego typu odpowiedź ^^ Nie oszukujmy się, ktoś kto nie lubi bawić się z chwastami, buduje altane, sieje trawnik i ewentualnie stawia jakieś wyrka/hamaki etc., żeby było gdzie pić, robić grilla i zaliczyć zgon (a na bełty kompostownik xD).
xTrollx pisze:Imprezy można organizować w domu, pubie, etc. Ale i tak każdy wie, że najlepiej jest na działce.
Polać mu wódki! Dobrze prawi! :-D
shoah pisze:wdzydze
co to?
ogród mi służy tylko jak się zmusze to do opalania
Widzę, że masz taki sam stosunek do tego jak ja ^^ Działka - nie, ale jak zrobić grilla i obrócić parę browarów, tudzież się opalić, to jak najbardziej :mrgreen: No i drzewka owocowe się przydają, zawsze latem można sobie chapnąć jakiegoś owocu :-)

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 1:13 pm

bym podała adres sttronki ,ale kurde w budowie maja :/ wdzydze.com
takie najpiękniejsze jak dla mnie miejsce, mrr
kurde jak ja się dorwe do jakiegoś drzewka z owocami, to conajmniej tam zostaje pół godziny i tylko stoje i jem :D

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » czw kwie 12, 2007 2:54 pm

Mam działkę.
Sol pisze:Świeże powietrze, jakieś ognisko, albo gril, wódeczka i browarek i jest super :-D
O tak, tak! xD Dokładnie, nie ma nic przyjemniejszego niż po ciężkim tygodniu spotkać się ze znajomymi na działce przy grillu i browarku... Ach, rozmarzyłem się :D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 6:20 pm

Muszę przerwać tę sielankę i przypomnieć o wszechobecnym robactwu ;P Jeszcze z kretem albo nornicami jest trochę zabawy, ale komary potrafią skutecznie pociąć osoby relaksujące się przy zimnym piwku, na działeczce, a ci zmuszeni do kapitulacji chowają się do altany (o ile takową posiadają ;P). Terror w biały dzień. Macie jakieś sposoby na to paskudztwo?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw kwie 12, 2007 9:51 pm

xTrollx pisze:Macie jakieś sposoby na to paskudztwo?
Tak i to bardzo skuteczny. Zamiast pić piwo - pij wódkę. Gwarantuję Cię, że po 5-6 kieliszku nie będziesz już odczuwał robactwa :mrgreen:

Niezłym sposobem jest też ognisko i dym. Komary raczej czegoś takiego nie lubią. Niestety każdy kij ma dwa końce - coś za coś.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt kwie 13, 2007 5:25 pm

Taak, jak tak poczytałam te posty o piwku i grillu to ciepłe noce mi cię marzą :mrgreen:

Ja mam działkę tylko koło domu więc urządzanie takich meetingów wykluczone, ale znajomi mają faajnie :mrgreen:

No więc jak wspomniałam mam trochę zielska koło domu. Przed mam nieduży ogródek w którym matka kopie i parę starych drzew owocowych. Z tyłu domu mam w tamtym i tym roku posadzone same drzewka owocowe, w sumie bodajże 45 :-P

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz kwie 15, 2007 11:30 am

Sol pisze:Niezłym sposobem jest też ognisko i dym
A to by się zgadzało, jak ktoś pali fajki, to komary nie lecą do niego... Chociaż dym leci w góre, a taki ci podjedzie od dołu, dziabnie w łydke i już się czochrasz :/

U mnie działeczka stoi zarośnięta. Tak czekam aż pogoda się unormuje i pewnie zaczną się zaproszenia do koszenia trawy :-P Pod tym względem nie znoszę mojej działki ;P

ODPOWIEDZ