Nasze hobby

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Kasiak

Nasze hobby

Post autor: Kasiak » wt maja 16, 2006 10:59 am

W końcu to dział >>rozrywka, hobby<<...więc może wypowiecie się czym się interesujecie, co zbieracie.

Ja lubię fotografować i ogladać zdjęcia. Sama mam bardzo wiele własnych i moich znajomych, jak i widoków, które sama robię. Jeśli posiadacie jakieś fotki na pozbyciu się, interesujące i zaskakujące, to chętnie przejmę nad nimi opiekę.

Poza tym zbieram bilety jednorazowe - autobusowe, kinowe, itp., itd. Więc jeśli macie - skasowane a nie potrzebne (nie skasowane nie potrzebne także) to bardzo proszę o kontakt ze mną, jeśli będziecie się chcieli ich pozbyć lub nimi zamienić.

Swojego czasu zbierałam także pocztówki, ale większość została zniszczona przez mojego młodszego brata.

Wiem, że wg niektorych to są śmieci....moja mama też mi to powtarza...ale to jest dobry sposób na zajęcie się czymś.

elmonk

Post autor: elmonk » wt maja 16, 2006 8:25 pm

Tez mialem kiedy faze na zbieranie biletow jednorazowych w gimnazuje, jak chcesz moge CI dac ich z kilo takich fajnych Łodzich bo gdzies je mam jeszcze :mrgreen:

Co do topicu to muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka. Lubie zarowna sluchac, kolekcjonowac jak i tworzyc i moze przez te 4 miech wolnego urodzi sie jakis band lodzki mam nadzieje tworzacy ambitna muzyke ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 5:35 am

No to dobrze, że masz takie zainteresowania. Może kiedyś spełnisz swe marzenia i stworzysz własną kapelę. A co do biletów to bardzo chętnie. Znaczek jak coś na koszt odbiorcy :mrgreen: jeśli naprawdę chcesz się ich pozbyć.

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 11:15 am

Jeśli chcesz...to możemy się wymienić. Ja przyślę ci kilka fajnych pocztówek, a ty za to odeślesz mi kilka fajnych biletów.

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 11:43 am

To daj mi wtedy znać i zaczniemy wymianę...adresy podamy sobie w WP...bo inaczej jeszcze dostawałabym jakieś anonimy :-P ty zresztą też ;-)

elmonk

Post autor: elmonk » śr maja 17, 2006 8:52 pm

No co wy dziewczyny, nie bojcie sie, podzielcie sie ze światem swoja poczta, gwarantuje iz nikt anonimow słać nie bedzie ;p

Jesli mowisz powaznie o tych biletach to mozemy cos pomyslec bo kiedys pewnie je wywale a nie powiem calkiem sporo sie ich nazbieralo za młodu :-P

A czy swoim ulubionym hobby mozna nazwac przebywanie w wybranka serca? :mrgreen: bo jesli tak to to jest to co moglbym robic cale zycie 24h/dobe ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 5:59 am

zalezy czy ona to lubi...bo mój facet jak mu mówie..."nie bój sie kochanie...wróce za 1.5 dnia" to mówi "ou siet"..(oczywiście w żartach).

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:07 am

moje dawne hobby to zbieranie kart telefonicznych... mam ich ok. 1000 ;) a teraz to hobby to robienie stron internetowych, grafika.. ogolnie informatyka :) gram tez na Gitarze 7 lat :-D

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 9:15 am

No to może będziemy kiedyś godni wysłuchać twoich wykonań gitarowych.

elmonk

Post autor: elmonk » czw maja 18, 2006 10:16 am

Za doslownie wzielas nika moje slowa, choc momentami mam ochote byc cale zycie :-P a ja bym tak nie chcial grac bo zupelnie mi sie to nie podoba co on robi ;p

ODPOWIEDZ