nasza-klasa

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
taka-ja-92
Gaduła
Gaduła
Posty: 234
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:29 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

nasza-klasa

Post autor: taka-ja-92 » wt maja 13, 2008 8:06 pm

Cześć wszystkim ;]

no właśnie, co sądzicie o tym portalu- Nasza klasa ? ;]
" ... And if You go
I wanna go with You
And if You die
I wanna die with You ... "

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr maja 14, 2008 6:20 am

Ja sądzę że to na początku miało sens ale teraz to on mi przypomina fotkę.pl jak patrzę na niektórych ludzi to wychodzę z założenia że oni tam wchodzą po to by :

1) przyjąć jak największą liczbę osób
2) by wrzucać swoje setne zdjęcie
3) by podpisać się pod czyimś zdjęciem
4) niby się spotkać ze starą klasą ... ;/

Ja przyznam że rzadko tam wchodzę i nie zamierzam tego zmieniać ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » śr maja 14, 2008 3:46 pm

Dokładnie, mało kiedy się z Tobą zgadzam, ale w tym momencie masz w stu procentach rację. Strasznie 'fotkowo' sie zrobiło, bez sensu, powinni wprowadzić ograniczenia w ilości zdjęć itd.. Bezsens, czy ludzie w ten sposób chcą się dowartościować udając ilu to oni mają znajomych? Ludzie są dziwni.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr maja 14, 2008 4:35 pm

Większość zaproszeń przyjąłem z grzeczności, kilka sam wysłałem. Teraz mam wrażenie, że lista znajomych jest strasznie zapchana, ale kiedy patrzę na osoby którym licznik już dawno przebił 400 to wydaje mi się, że coś jest nie tak. Co do fotek to jedyną "szpanerską" jaką tam mam to zdjęcie w Subaru imprezie. A co.
Poza tym od czasu do czasu staram się korespondować z ludźmi, których mam w liście znajomych, choćby o pogodzie.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » śr maja 14, 2008 6:38 pm

Ja skasowałam konto :D Nasza klasa musi odejść!


poza tym istnieje fajny anty blog tej "szajki" prowadzi go niezły Zupermen! :mrgreen: Gość zna się na rzeczy

Awatar użytkownika
Ayumka
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: sob mar 22, 2008 9:03 pm
Kontakt:

Post autor: Ayumka » śr maja 14, 2008 7:13 pm

Hmm.. co do naszej-klasy to w sumie mam tam konto, ale nie wchodzę tam czesto podobnie jak Pyskaty. I faktycznie aż mi oczy na wierzch wychodzą gdy ludzie mają po 400 , 500 a niektórzy nawet 600 znajomych O_o'

Ale w sumie dzięki temu portalowi odzyskałam kontakt ze znajomymi z wakacji sprzed 3 lat ^^ także nie jestem jakaś anty :)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw maja 15, 2008 11:49 am

ja też nie jestem anty ale o to chodzi mi że są inne portale do tego by wrzucać po 100 zdjęć no proszę was ten portal miał inne cele fotka pl to nie jest więc nie rozumiem tych ludzi ... tak samo przyjmowanie jakiś zaproszeń nie wiem Songo ... klan pedałów,.,, klan jakiś klubów sportowych żal ;/
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Ayumka
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: sob mar 22, 2008 9:03 pm
Kontakt:

Post autor: Ayumka » czw maja 15, 2008 12:28 pm

no rozumiem rozumiem... :mrgreen:
Faktycznie jest to trochę bezsensowne, i za niedługo zrobi się z tego druga fotka.pl ... tez tak uważam. :-| no ale cóż.. :-| :-|

Awatar użytkownika
taka-ja-92
Gaduła
Gaduła
Posty: 234
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:29 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: taka-ja-92 » czw maja 15, 2008 2:36 pm

no moim zdaniem powinno byc pozwolenie do trzech fotek :P

1- jak wygladasz teraz
2- jak wygladales X lat temu [zeby Cie poznali]
3- np. z rodzina czy jakies podobne :P

hmm.. ogolnie portal w porzadku... no ale jest 7 profili Kasi Cichopek , latwo jest sie wbic oj latwo, lub podac za inna osobe ;D
" ... And if You go
I wanna go with You
And if You die
I wanna die with You ... "

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw maja 15, 2008 3:29 pm

jeszcze jedno co jest "fajnego" na naszej klasie mianowicie ulepszyli ją o taki bajer że w dolnym lewym rogu widać kto właśnie siedzi na tym portalu, ale nie pomyśleli o tym że jak gość wychodzi z tego dziadostwa to żeby zniknął... sprawdzałem z kolegami wylogowałem się a dopiero po 30 minutach zniknąłem to wygląda tak jakbym tam siedział cały czas żal ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ