Moment Prawdy

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Moment Prawdy

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 7:00 pm

Wczoraj ukazał się nowy program który leci w czwartki o 21 na Polsacie ... po obejrzeniu części zastanawiam się nad jednym :> Jak daleko ludzie są wstanie posunąć się żeby uzyskać łatwą kasę ... kto z was by wystąpił w tym programie ? :> ja stawiam że Em i Fusa_20 :>

http://www.youtube.com/watch?v=9gK2-bUu9qg

a to rozmowa z twórcą tego programu :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt mar 06, 2009 7:05 pm

Po raz kolejny się pomyliłeś. Przykro mi :-P
A może Ciebie tam ciągnie?

Oglądałam w sumie tylko kawałek (bo w tym czasie leciał dr House), ale mogę stwierdzić, że ten program jest głupi. Ludzie zdradzają fakty ze swojego życia na oczach rodziny, przyjaciół, obcych ludzi, żeby zarobić.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 7:10 pm

Em. pisze:A może Ciebie tam ciągnie?
powiem Ci tak, poszedłbym tam odpowiedziałbym na te idiotyczne pytania i dostałbym kasę ale tylko wtedy gdybym nie miał pracy ... spałbym pod mostem ;-)
Em. pisze:Ludzie zdradzają fakty ze swojego życia na oczach rodziny, przyjaciół, obcych ludzi, żeby zarobić.
No tak, ale wszystkie takie idiotyczne programy są modne bo z USA ;> tam wypowiadał się ten twórca że jest guzik który mogą przycisnąć że nie chca słyszeć odpowiedzi ... no ale nikt nie wciska ... ludzie to plotkarze taka prawda i brudy życia osobistego są w cenie jak widać :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt mar 06, 2009 7:30 pm

Pyskaty pisze:tam wypowiadał się ten twórca że jest guzik który mogą przycisnąć że nie chca słyszeć odpowiedzi ... no ale nikt nie wciska ...
Tak, a znając Polaków, w domu obejrzą program w telewizji i zobaczą odpowiedź.
Pyskaty pisze:powiem Ci tak, poszedłbym tam odpowiedziałbym na te idiotyczne pytania i dostałbym kasę ale tylko wtedy gdybym nie miał pracy ... spałbym pod mostem
To Ty byłeś tym facetem, który źle odpowiedział już na pierwsze pytanie? ;-)
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 7:34 pm

Em. pisze:To Ty byłeś tym facetem, który źle odpowiedział już na pierwsze pytanie?
]

raczej Ty byłaś tą kobietą która płaciła za usługi seksualne .. ;-)

Ci ludzie są dziwni siedza przed programem na wykrywaczu kłamstw potem na wizji odpowiadają na te same pytania i jeszcze będzie typek kłamał .. co mu to da ? przecież tam ten głos powie że skur** kłamie niemal że przegra to jeszcze wszyscy wiedzą jaka jest prawda :> inteligencja Em.. ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt mar 06, 2009 7:42 pm

raczej Ty byłaś tą kobietą która płaciła za usługi seksualne .. ;-)
Tam są takie pytania? Oglądałam tyko końcówkę ;P

Nie znam zasad tego programu. Czyli, że oni odpowiadają na te pytania wcześniej, a na wizji potem jeszcze raz? Śmierdzi mi to.
A jak zrezygnują, to tracą pieniądze?

Powtórzę się. Dawno nie widziałam głupszego programu.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 7:54 pm

Em. pisze:Tam są takie pytania? Oglądałam tyko końcówkę ;P
Przecież dałem link tam są urywki amerykańskich pytań między innymi właśnie takie " czy kochałaś innego mężczyznę w czasie swojego ślubu " " czy spałeś z moją siostrą " " czy podejrzewałeś swoją żone o zdradę " Czy podejrzewałaś swojego chłopaka że jest gejem "

" czy nie chcesz mieć dzieci bo myślisz że twoja partnerka nie jest tą na całe życie " a ona siedzi tam na fotelu ;-) a on mówi TAK :D
Em. pisze:Czyli, że oni odpowiadają na te pytania wcześniej, a na wizji potem jeszcze raz? Śmierdzi mi to.
No to umyj się jak Ci smiedzi coś tam ;> albo w końcu posprzątaj pokój .. :> siadasz przed programem na krzesło podpinają Ci wykrywacz kłamstw... ty odpowiadasz no i potem na wizji masz te same pytania ale mówisz je przed całym ludem zgromadzonym :>
Em. pisze:A jak zrezygnują, to tracą pieniądze?
może zrezygnować nie musi odpowiadać na pytanie i dostaje tyle kasy ile tam ma czyli nie wiem odpowiedział na 10 pytan tam ma z 10 tysi czy ileś i dostaje to ;> ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt mar 06, 2009 8:03 pm

A tak na marginesie, to oni maja 100% w tym wykrywaczu?

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 8:17 pm

Hooy pisze:A tak na marginesie, to oni maja 100% w tym wykrywaczu?
chodzi o to że tam jest sprawdzane bicie serca .. oddychanie .. ciśnienie krwi .. reakcje gruczołów potowych tam się wypowiada ten twórca programu .. to są reakcje których nie jesteśmy wstanie kontrolować ;-) a więc wierzą w to że nie da się oszukac ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt mar 06, 2009 8:19 pm

Pyskaty pisze:to są reakcje których nie jesteśmy wstanie kontrolować
Kilkumiesieczne cwiczenia i cud ;>.
Skoro takie niezawodne, to za co kase maja sedziowie, obroncy itd.?

ODPOWIEDZ