Moje hobby ... :D

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
MARDOK

Moje hobby ... :D

Post autor: MARDOK » wt cze 20, 2006 12:18 pm

moje skromne prace - dla mnie nie sa takie dobre bo to starsze rusunki, a nowych jeszcze nie zeskanowalem (frodo jest tylko nowszy) :lol: ...
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez MARDOK, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 20, 2006 12:36 pm

Najbardziej podoba mi sie frodo i troll..odpowiedni rysunek dla xTrollx'a :-P hihihi...Ja może wżucę dziś kilka moich...powinnam mieć gdzieś na kompie.

MARDOK

Post autor: MARDOK » wt cze 20, 2006 12:42 pm

xTrollx lubi dragon balla zdaje mi sie ... :]

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 21, 2006 7:28 am

nika, jesteś strasnzie smaokrytyczna. Trzeba wierzyć w siebie. ja w siebie kiedyś nie wierzyłam...a później się okaząło, że wielu osobą podoba sie to co robię.

Illea

Post autor: Illea » śr cze 21, 2006 10:11 am

Rozumiem Cię nika. Ja wstydzę się pokazywać ludziom moich prac (nie rysunki), zwłaszcza znajomym.
Podobają mi się Twoje rysunki, Mardok. Jednak coś we Frodo podoba mi się szczególnie. :-)

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr cze 21, 2006 2:54 pm

Ej nika ja tez nie mysle ze umiem dobrze rysowac - co dziennie ogladam w necie szkice mistrzow, ale odwazylem sie umiescic tu swoje rysunki.
Czasami trzeba przelamac skromnosc i wystawic sie na obiektywna ocene.

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr cze 21, 2006 3:12 pm

[quote="nika"]ale jak ja bym umieściła tutaj coś swojego to najprawdopodobniej już nigdy potem bym się tutaj nie pojawiła/quote]

Ej no kurde, dlugo juz jestem na tym forum i nie widzialem zeby ktos tak perfidnie wysmiewal sie z pracy innych ...
Umiesc pare rysonkow, ja przyzekam ze nie bede sie smial - wiem ze nie kazdy czlowiek ma takie same zdolnosci i wiem ze sa ludzi ktorzy by moimi pracami gardzili ...
Ale wiem tez ze sa ludzie ktorzy beda penli uznania ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw cze 22, 2006 12:59 pm

Nie rozumiem czym się przejmujesz. Ja bym to miała gdzieś. Każdy ma prawo do własnego zdania...i nie oznacza to, że musimy go słuchać.

MARDOK

Post autor: MARDOK » czw cze 22, 2006 2:01 pm

Ej ale takie nasze arty mozna oceniac nie tylko za wykonanie, ale za przekaz - moze w twoich sie liczy tenze wlasnie przekaz ... umiesc te rysunki :-)
Ostatnio zmieniony pt cze 23, 2006 6:57 am przez MARDOK, łącznie zmieniany 2 razy.

MARDOK

Post autor: MARDOK » czw cze 22, 2006 2:57 pm

szkoda ...

ODPOWIEDZ