Mężczyźni i ich zachowania.

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mężczyźni i ich zachowania.

Post autor: olka080 » pt sie 15, 2008 7:46 pm

Otóż wydarzenia z ostatniego dnia skłoniły mnie do założenia takiego tematu - zachowanie manów ;)
Otóż mi się bardzo nie podoba jak jestem nazywana 'dupą'. "O ty patrz jakie tu dwie fajne dupy masz" ( takie teksty gdy siedziałam ze znajomymi i przyszedł jakiś lamer ). Dziewczyna to nie dupa! Co my dwa pośladki zamiast twarzy mamy?
Po drugie: zmieniają się w towarzystwie innych. Mój kumpel gdy tylko przyszedł ten 'lamer' ( myśli, że ładny, i że wszystko mu można ) a ten z tekstami do nas i w ogóle zboczonymi rzeczami to tylko śmieje i się podlizuje zamiast coś powiedzieć. Szpanuje, że niby też taki wielki "ją zią" =/
Po trzecie: jakim prawem dotykacie nas tam gdzie się nie powinno?! Może kobieta nie życzy sobie, żeby ktoś ją klepał po tyłku albo po kolanie... a jak się odtrąci rękę to z tekstem 'no co boisz się?' ehh... mężczyźni.
Po czwarte: gdy już jesteś z jakimś gościem blisko... jest dla ciebie super miły i w ogóle... ale przy innych to już taki nie będzie. Zacznie się zabawiać z innymi... no proszą...
A was co w tej jakże pięknej płci wkurza ;)) ?
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » sob sie 16, 2008 7:23 pm

olka080 pisze:Otóż mi się bardzo nie podoba jak jestem nazywana 'dupą'. "O ty patrz jakie tu dwie fajne dupy masz" ( takie teksty gdy siedziałam ze znajomymi i przyszedł jakiś lamer ). Dziewczyna to nie dupa! Co my dwa pośladki zamiast twarzy mamy?
Haha, to by było dobre. Zauważ, że w pewnych kręgach kobieta nazywana jest "cipą", np. "fajna cipa", itp. Musisz się przyzwyczaić, bo takie słownictwo się dość szybko nie zmieni.
olka080 pisze:Po drugie: zmieniają się w towarzystwie innych. Mój kumpel gdy tylko przyszedł ten 'lamer' ( myśli, że ładny, i że wszystko mu można ) a ten z tekstami do nas i w ogóle zboczonymi rzeczami to tylko śmieje i się podlizuje zamiast coś powiedzieć. Szpanuje, że niby też taki wielki "ją zią" =/
Z tego się wyrasta. Póki co nie możesz liczyć na więcej od nastoletnich chłopaków.
olka080 pisze:Po trzecie: jakim prawem dotykacie nas tam gdzie się nie powinno?! Może kobieta nie życzy sobie, żeby ktoś ją klepał po tyłku albo po kolanie... a jak się odtrąci rękę to z tekstem 'no co boisz się?' ehh... mężczyźni.
To są różnice między kobietą, a mężczyzną, to chyba proste. My dla przykładu nie lubimy, jak się z Wami idzie do baru i mówicie, że nie jesteście głodne, a jak przyjdzie co do czego, to nam frytki parszywie wyjadacie, a i piwo potraficie odpijać. Albo pytacie się nas, czy "pasują mi te buty?". My (a przynajmniej ja) nie zwracamy najmniejszej uwagi na takie rzeczy i kompletnie nie umiemy doradzać w tych sprawach... Taki jest ten świat.
olka080 pisze:Po czwarte: gdy już jesteś z jakimś gościem blisko... jest dla ciebie super miły i w ogóle... ale przy innych to już taki nie będzie. Zacznie się zabawiać z innymi... no proszą...
To znak, że chłopak nie jest zaspokojony seksualnie i szuka pociech u innych.
Ostatnio zmieniony sob sie 16, 2008 7:24 pm przez Raymond, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob sie 16, 2008 8:32 pm

Raymond pisze:Haha, to by było dobre. Zauważ, że w pewnych kręgach kobieta nazywana jest "cipą", np. "fajna cipa", itp. Musisz się przyzwyczaić, bo takie słownictwo się dość szybko nie zmieni.
Eh... jednak na szczęście nie wszyscy tacy są.
Raymond pisze:Z tego się wyrasta. Póki co nie możesz liczyć na więcej od nastoletnich chłopaków.
Tak, ale tu mowa o gościu który jest już pełnoletni! I co? Tak wolno rośnie, że jeszcze nie wyrósł z tego?
Raymond pisze:To są różnice między kobietą, a mężczyzną, to chyba proste. My dla przykładu nie lubimy, jak się z Wami idzie do baru i mówicie, że nie jesteście głodne, a jak przyjdzie co do czego, to nam frytki parszywie wyjadacie, a i piwo potraficie odpijać. Albo pytacie się nas, czy "pasują mi te buty?". My (a przynajmniej ja) nie zwracamy najmniejszej uwagi na takie rzeczy i kompletnie nie umiemy doradzać w tych sprawach... Taki jest ten świat.
Ale co to ma do obmacywania? Chyba tyle co piernik do wiatraka... ;P
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » ndz sie 17, 2008 6:15 am

olka080 pisze:Tak, ale tu mowa o gościu który jest już pełnoletni! I co? Tak wolno rośnie, że jeszcze nie wyrósł z tego?
Bariera między dzieckiem, a dorosłym (u mężczyzny) oscyluje gdzieś w granicach 30 lat. Pełnoletność wcale nie oznacza bycie poważnym (ot, ja, dla przykładu), czasem wręcz przeciwnie.
olka080 pisze:Ale co to ma do obmacywania? Chyba tyle co piernik do wiatraka... ;P
Chyba to, że pytałaś się, czego MY nie lubimy u płci przeciwnej. Pytanie wyraźnie było skierowane do wszystkich, więc odpowiedziałem, to chyba normalne, nie?
O łapaniu za dupę Ci nie powiem, bo są to tajne szyfry zakodowane przez bractwo Masajów z XXI poziomem wtajemniczenia, w sandałach i z hemoroidami.

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » ndz sie 17, 2008 8:54 am

Haha, to Ty niezłych masz znajomych ;-)
Chwalisz się czy żalisz? :-P
Pozwalasz sobie na to wszystko, co tam wyżej opisałaś?
Jakbym ja tam stała, to kolesie nie byli by tacy rozmowni i ich rączki znajdowałyby się gdzie trzeba.
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz sie 17, 2008 6:50 pm

BlackSmile pisze:Pozwalasz sobie na to wszystko, co tam wyżej opisałaś?
No właśnie ja nie pozwalam :-/ Napisałam przecie, że ja się obmacywać nie dam. Wystarczy dobrze przeczytać...
BlackSmile pisze:Chwalisz się czy żalisz? :-P
Pytam.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » pn sie 18, 2008 7:58 am

olka080 pisze:Po trzecie: jakim prawem dotykacie nas tam gdzie się nie powinno?! Może kobieta nie życzy sobie, żeby ktoś ją klepał po tyłku albo po kolanie... a jak się odtrąci rękę to z tekstem 'no co boisz się?' ehh... mężczyźni.
olka080 pisze:No właśnie ja nie pozwalam Napisałam przecie, że ja się obmacywać nie dam. Wystarczy dobrze przeczytać...
Wystarczy dobrze przeczytać? Gdzie?
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » wt sie 19, 2008 9:08 am

olka080 pisze:a jak się odtrąci rękę
O tutaj =/
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » wt sie 19, 2008 11:12 am

olka080 pisze:a jak się odtrąci rękę
To wcale nie wskazuje na to, że przeszkadza Ci to.

Ale ok, nie mam zamiaru już się tu z Tobą kłócić, bo i tak żadna z nas nie odpuści.
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » wt sie 19, 2008 12:33 pm

BlackSmile pisze:To wcale nie wskazuje na to, że przeszkadza Ci to.
Gdyby mi to nie przeszkadzało to po co byłby ten temat w ogóle? =/
BlackSmile pisze:Ale ok, nie mam zamiaru już się tu z Tobą kłócić, bo i tak żadna z nas nie odpuści.
Też nie mam zamiaru się kłócić.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ