Legia cudzoziemska

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
kowal8921
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lis 07, 2008 8:52 pm
Lokalizacja: Włocławek

Legia cudzoziemska

Post autor: kowal8921 » wt lis 11, 2008 11:55 am

Mam takie pytanie czy warto isc do legii jak uwazacie??

Awatar użytkownika
AniA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lis 21, 2008 8:34 pm

Post autor: AniA » wt lis 25, 2008 6:38 pm

ale jako kibol? hehhe..:P
A-El

Awatar użytkownika
kowal8921
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lis 07, 2008 8:52 pm
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: kowal8921 » wt lis 25, 2008 7:57 pm

AniA

Wiesz co to jest legia cudzoiemska??

Awatar użytkownika
AniA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lis 21, 2008 8:34 pm

Post autor: AniA » wt lis 25, 2008 8:42 pm

nie.. :P heheh

wytłumacz mi..:):)
A-El

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » wt lis 25, 2008 8:46 pm

francuska jednostka wojskowa składająca sie głównie z cudzoziemców.

'Oficera' na TVP2 sie nie oglądało?? oj nieładnie xD

Awatar użytkownika
AniA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lis 21, 2008 8:34 pm

Post autor: AniA » śr lis 26, 2008 2:11 pm

aha...

no nie oglądało się.. heheheh
A-El

Awatar użytkownika
Antares
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 27, 2008 7:25 pm

Post autor: Antares » czw lis 27, 2008 8:04 pm

Dziwne pytanie? Jak Ci napiszę, że Legia Cudzoziemska to najlepsze co w życiu może spotkać to co? Rzucisz się tam w wir. Poza tym dostanie się do LC nie jest takie łatwe. Sam początkowy, 3 miesięczny kurs nie jest ścieżką usłaną różami, choćby miały kolce. O tym czy iść czy nie decydujesz sam. A po pierwszym miesiącu czy 3 będziesz wiedział czy chcesz tam być czy nie.
Ale z mojej strony to LC to mega szkoła życia, samodzielności i własnego, twórczego myślenia oraz radzenia sobie. Jak każde wojsko.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lis 29, 2008 11:30 am

Antares pisze:Jak każde wojsko.
Nie to nie jest zwyczajne wojsko same ich zasady są bulwersujące ... bo jak można zostawić kogoś znajomego nie pomóc mu na placu bitwy a tak właśnie jest w LC " Maszeruj albo giń " ode mnie z miasta typek tam poszedł ^^ nie wiem co się z nim dzieje nawet ^^

Nie wiem czy przejdziesz testy ^^ legia mocno wypacza umysł ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Korek
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 01, 2008 6:47 pm

Post autor: Korek » pn gru 01, 2008 6:53 pm

W inecie jest strona całkowicie poświęcona Legii. Dużą część zajmują historie Polaków w tej formacji. Tam jest wszystko. Google i do roboty. :mrgreen:
Zawsze możliwe jest napisanie czegoś lepiej. Co kilka głów to nie jedna. Dlatego wszędzie gdzie chodzi o pisanie prac możliwa jest poprawa jakości...

Awatar użytkownika
Antares
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 27, 2008 7:25 pm

Post autor: Antares » śr gru 03, 2008 10:03 pm

Pyskaty pisze:bo jak można zostawić kogoś znajomego nie pomóc mu na placu bitwy a tak właśnie jest w LC " Maszeruj albo giń " ode mnie z miasta typek tam poszedł ^^ nie wiem co się z nim dzieje nawet ^^
Sorry, ale co za bzdury wypisujesz? Za dużo "Fali zbrodni", "Oficera" i innych tego typu rzeczy. Maszeruj albo giń? To nie jest (jeśli w ogóle było) praktykowane od daaaaawna. Co do wypaczania umysłu też mogę podyskutować. Oczywiście może, słaba osoba może się załamać czy coś w tym stylu. Ale takie osoby są "przesiane" już na farmie.
A nie wiesz co się z twoim ziomkiem dzieje, bo pewnie lata teraz gdzieś po Afryce (prawdopodobnie Wybrzeże Kości Słoniowej). Jeśli oczywiście skończył szkolenie. A jak nie to gdzieś się w błocie tapla.

Legia jako "nienarodowa" armia, ma osobliwe zasady i swój regulamin. Tam nie ma czegoś takiego jak napastowanie, znęcanie się itp. Możesz dostać od kaprala w czajnik jak nie wytrzyma. Ale każdy kto tam idzie, wie na o się pisze. Na nadludzki wysiłek fizyczny aż do omdlenia. Ale za to po legii będziesz mógł biegać do pracy odległej o 40km od domu bez zadyszki i z przyjemnością ;)

ODPOWIEDZ