Gazety, czasopisma, magazyny

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Gazety, czasopisma, magazyny

Post autor: Paul » sob lip 01, 2006 10:16 pm

Jak w temacie.

Ostatnio zrezygnowałem z codziennego czytania "Rzeczpospolitej", gdyz żarło mi to dużo czasu. Nie czytam już "Newsweeka", gdyż doszedłem do wniosku, że jest on nijaki. Regularnie czytam "Najwyższy Czas!" i "Gazetę Polską" a także zbieram magazyn historyczny "Mówią Wieki".
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez Paul, łącznie zmieniany 1 raz.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

greenka

Post autor: greenka » sob lip 01, 2006 11:12 pm

Ja jak wcześniej mi zarzuciłeś, nie czytam "Gazety Wyborczej" ;-)
Ogólnie rzadko czasopisma..nie mam jakiejś obsesji (nie zbieram, nie kolekcjonuję) chociaż uważam, że to fajne, gdy ktoś tak srupulatnie zbiera:)
Lubię "National Geographic", jakieś babskie pismo (w stylu "Avanti"), coś o sztuce, kulturze ("Pro Arte", "Didaskalia") i jakieś magazyny internetowe, np. "Avatarae", to grono powiększa się, gdy coś mi wpadnie w ręce.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz lip 02, 2006 10:36 am

Ja również mało czytam gazet. Wolę jak ozyrys,
ozyrys pisze:wole czytać w wersji elektroniczne
Jeszcze nie tak dawno czytałem „Newsweeka”, „Wprost” rzadziej „Politykę”. Ale jak długo można czytać o tym samym.

rumianek

Post autor: rumianek » ndz lip 02, 2006 11:03 am

A ja częto choć nie codziennie czytam "wyborczą", a do tego "przekrój"i "politykę", czasem "newsweek'a".

Julia

Post autor: Julia » ndz lip 02, 2006 12:28 pm

łohoho.. wszyscy nagle jacy oczytani.. założe sie ze niektóre laski czytają 'Bravo' hehehe.. :P wybaczcie.. :P

greenka

Post autor: greenka » ndz lip 02, 2006 12:43 pm

Julia pisze:łohoho.. wszyscy nagle jacy oczytani.. założe sie ze niektóre laski czytają 'Bravo' hehehe.. :P wybaczcie.. :P
Moim zdaniem sarkazm jest tu zbędny.
Jak ma się czuć ktoś, kto jeszcze się tutaj nie wypowiedział? Głupio, bo będzie bał się, że ktoś właśnie taką puentą "rzuci" w jego stronę...

A czy ktoś, kto czyta robi źle? Ach, bo przecież to takie dziwne w dzisiejszych czasach, że młodzi ludzie czytają ( w ogóle)...zapomniałam...

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz lip 02, 2006 2:32 pm

rumianek pisze:A ja częto choć nie codziennie czytam "wyborczą", a do tego "przekrój"i "politykę", czasem "newsweek'a".
Jeszcze tylko "Nie" brakuje i "Trybuny" 8-) :lol: :roll:
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz lip 02, 2006 2:33 pm

Ostatnio kupiłem Focusa - drogie cholerstwo, ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić. Mam numer z tekstem o bitwie pod grunwaldem i powiem, że bardzo ciekawe rzeczy tam są. Szkoda, tylko, że Focus w każdym numerze musi mieć rubrykę seks. W tym numerze jest o gwałtach szympansów, orangutanów i goryli i jaki to ma związek z gwałtami ludzkimi. A widzę, że w zapowiedzi następnego numeru jest coś o dziwkach.

Ogólnie informacji całkiem sporo, pisane lekkim piórem (nawet nie wiem czy nie za lekkim), ale momentami przerost formy nad treścią i koszmarna cena.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz lip 02, 2006 2:35 pm

Ja kupuje raz na ruski rok specjalne wydania Focusa dotyczące historii. Ostatnio było sporcie a że mnie to nieciekawi darowałem sobie.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 02, 2006 7:15 pm

nie czytam czasopism ani żadnych gazet

ODPOWIEDZ