'' Autoportret ''

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
MARDOK

'' Autoportret ''

Post autor: MARDOK » pn cze 05, 2006 6:45 pm

Mam pytanie - jak zinterpretujecie moj ''autoportret'', jakim czlowiekiem wam sie wydaje kiedy patrzycie na moj rysunek ... i powiedzcie czy jedno z moich hobby jakim jest rysowanie choc troch mi wychodzi ?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 7:08 pm

jesteś typowym outsiderem, osobą skrytą, sam to dostrzegasz ale nie jesteś pewien czy to dobrze czy źle, poki co traktujesz to neutralnie, dlatego pytasz o zdanie innych userów... (?)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn cze 05, 2006 7:30 pm

MARDOK pisze: jakim czlowiekiem wam sie wydaje kiedy patrzycie na moj rysunek
- wg mnie człowiekiem zagubionym w dziesiejszym świecie, który ma własną wizję "czegoś".
ps: Masz chłopie dar do rysowania. Może chciałbyś stworzyć jakieś logo naszego forum?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 8:33 pm

a jak zatytuowalbys swoj autoportret?? :>
Bo mnie nasuwa się hasło heretyk

elmonk

Post autor: elmonk » wt cze 06, 2006 1:00 am

Jak dla mnie rysunek pierwsza klasa ;]

Ja zatutulowalbym...martwe złudzenia.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 06, 2006 5:50 am

Rysunek jest dobry, widać w nim rękę...ale jestem pewna, że stać cię na więcej :-) Z rysunku mogłabym wywnioskować, że jesteś osobą osamotnioną, szukasz w życiu czegoś, co pozwoliłoby ci wierzyć w cokolwiek, masz w sobie jakiś smutek, może związane to jest z jakimiś przeżyciami z ostatniego okresu twojego życia.

MARDOK

Post autor: MARDOK » wt cze 06, 2006 10:04 am

Kasiak pisze: masz w sobie jakiś smutek, może związane to jest z jakimiś przeżyciami z ostatniego okresu twojego życia.
O tak ... od niedawnami mam tak pogmatwane w zyciu, stalem sie taki jak wszyscy mowicie - zagubiony ...
Co ciekawego rysunek narysowalem jeszcze wtedy kiedy bylem '' normalny '' i za cholere nie wiedzialem czemu lecą mi na nim łzy z oczu ... teraz zaczynam rozumiec ... tak jakbym wiedzial jaki sie wkrotce stane ...

A tak odnosnie tytułu ... ''heretyk'' mi sie podoba, ale dlaczego tak jest, to jest material na nowy temat ... :lol:

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 06, 2006 10:39 am

Czasami przeczuwamy, że coś nam się przytrafi...ale nie możemy przewidzieć co...ale za to odzwierciedlamy to w naszych artach lub zachowaniu. Czasami nawet w snach.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 06, 2006 1:21 pm

heretyk w sensie wygnaniec, jako osoba co posiada własną religię czy kodeks postępowania, których inni nie akceptują

MARDOK

Post autor: MARDOK » wt cze 06, 2006 1:34 pm

Chyba jestem heretykiem - posiadam '' własną religie chrzescijańską '', bo ta ''normalna'' w ostatnim czaise ( nawet mozna powiedziec ze w ostatnich dniach ) przezywa kryzys ...

W sume jak zeskanuje reszte moich artów to je tez tu umieszcze ... wtedy moze bedziecie mogli dokladniej mnie sobie wyobrazic :P

ODPOWIEDZ