[strona] www.luzaki.info

Jeżeli posiadasz swoję strone i chcesz się dowiedzieć jaka jest opinia innych webmasterów tu mozesz ją zaprezentować.
pepsipl

[strona] www.luzaki.info

Post autor: pepsipl » wt lis 28, 2006 2:18 pm

Witam. Proszę o ocenę strony i jej zawartości na początek. www.luzaki.info
Strona od niedawna w internecie ale na pewno będzie rozbudowywana :)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt lis 28, 2006 3:18 pm

Od strony graficznej witryna bardzo mi się podoba. Jest ascetycznie, bez jakichś niepotrzebnych fajerwerków, i to się ceni, strona jest przejrzysta i łatwo z niej korzystać. Bardzo dobre (moim zdaniem oczywiście) rozwiązania kolorystyczne. Kompozycja czerwonego, jasnej szarości i czarnego tekstu na tej ostatniej cieszy oko.
Wartości merytorycznej nie oceniam, bo nie jestem niestety luzakiem :-P
Obrazek

pepsipl

Post autor: pepsipl » wt lis 28, 2006 5:06 pm

Jesli nie jestes luzakiem to tym bardziej powinienes czytac teksty na stronie zeby sie nauczyc tej swietnej sztuki luzactwa ;) zapraszam ;)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt lis 28, 2006 5:34 pm

Heh, obecne "ja" mi odpowiada ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt lis 28, 2006 6:16 pm

pepsipl pisze:Proszę o ocenę strony i jej zawartości na początek
2/10
szata graficzna - nieskomplikowana (chciałoby się rzec - banalna), tzw. danie w pięć minut, autorzy za dużo się nie namęczyli
zawartość? Ja tu żadnej zawartości nie widzę, jedynie dział download; w ktorym tak na prawdę nie ma nic do pobierania - 2 artykuły, które możnaby rownie dobrze umiescic w newsach ... Samej treści artykułów nie będę oceniał (po to tylko aby "luzacy" wyszli z honorem i oceną w skali 1-10, nie niżej ...).
Odnośnie samej idei, sądzę, że po takich (pseudo)luzackich wskazówkach, każdy z czystym sercem może stać się frajerem.
Dziękuję za uwagę.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt lis 28, 2006 6:26 pm

xTrollx pisze:szata graficzna - nieskomplikowana (chciałoby się rzec - banalna), tzw. danie w pięć minut, autorzy za dużo się nie namęczyli
No i o to chodzi. Schludnie+przejrzyście. Prosto jak drut, jednak biorąc pod uwagę maleńką liczbę działów mamy tu do czynienia z plusem dodatnim. Można wstawić 100 grafik i tyleż animacji... ale po co? Żeby wkur...zyć użytkownika witryny?

pepsipl

Post autor: pepsipl » czw lis 30, 2006 12:31 am

dodane forum na stronie w zamian ksiegi gosci.... strona zostala przekodowana z tabelek na div'y ;)nie dlugo kolejne opracowania zostana dodane na strone !

Zablokowany