Ulubiony gatunek

Wszystko co jest związane z muzyką.
Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Ulubiony gatunek

Post autor: misanthropiac » pn paź 02, 2006 3:51 pm

Ulubiony gatunek. Dlaczego?

PS
Wiem, że zaraz znajdą się setki omnibusów, co to wszystkiego słuchają, jednakowoż temat jest skonstruowany jasno, proszę się go trzymać

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn paź 02, 2006 6:26 pm

Nie mam ulubionego, przynajmniej dla takiego typu muzyki nie ma jeszcze szufladki.. a crossover to tylko szczątkowa namiastka ... Dlaczego? Bo skupia w sobie różne warianty muzyczne, prezentuje cały szereg oddziaływań na emocje słuchacza i buduje nastrój na całej gamie wszechstronności, od spokojnego aż po co najmniej nadpobudliwy, jeśli nie psychotyczny, od samego środka środka aż po sam brzeg brzegu.
Ostatnio zmieniony pn paź 02, 2006 6:32 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn paź 02, 2006 6:38 pm

Że jak? A crossover to nie jest pomieszanie thrashu i hardcore'u? Toż to nic różnorodnego, po lekturze Suicidal Tendencies wnosząc. Taki "ubezsensowiony" thrash

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn paź 02, 2006 7:15 pm

Masz na myśli gatunek muzyczny, jakim jest crossover thrash; ja mam na myśli crossover jako ogólne określenie muzyki łączącej wiele stylów muzycznych, a jako że wszelkie połączenia i tak nie mogą nawet w połowie zobrazować mego gustu, zaznaczam, iż crossover jedynie w niewielkim (szczątkowym) stopniu może go odwzorować.

*Dante*

Post autor: *Dante* » pn paź 02, 2006 10:23 pm

heh...ja tam nie moge ulubionego gatunku znalesc...lubie punkrocka jak go slucham a jak jestem z kumplami ii oni sluchaja hip-hopu to tez mi sie zaczyna podobac...ale juz jak jestem na sam to znowu nie :-P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt paź 03, 2006 4:00 pm

xTrollx pisze:Masz na myśli gatunek muzyczny, jakim jest crossover thrash
Czego to ludzie nie wymyślą :-/ Toż to idiotyzm :!: Kiedy zaczynały grać takie ekipy jak ST, Hirax i Cryptic Slaughter? W połowie lat 80. I to jest Crossover :!: A w XXI wieku jakieś frajery w wikipedii wymyślą sobie, że crossover to crossover thrash, crossover to jakieś cośtam. Wbijam w te ich rewizjonistyczne mordy
ja mam na myśli crossover jako ogólne określenie muzyki łączącej wiele stylów muzycznych
Czyli nie jest to gatunek, tylko połączenie różnycgh gatunków? x_x
a jako że wszelkie połączenia i tak nie mogą nawet w połowie zobrazować mego gustu, zaznaczam, iż crossover jedynie w niewielkim (szczątkowym) stopniu może go odwzorować.
Nie rozumiem :-P
A jeśli rozumiem, to pisałem o tym w pierwszym poście. W tym temacie wskazuje się ulubiony gatunek i argumentuje się to. Nie chodzi tu o jakieś obrazowanie gustu.
Ale to pikuś, najlepszy jest ten nowy. Nie przywita się, bo po co, zbuduje kilka mało logicznych zdań
lubie punkrocka jak go slucham a jak jestem z kumplami ii oni sluchaja hip-hopu to tez mi sie zaczyna podobac
w których uzadnienia danych poglądów ze świecą szukać...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt paź 03, 2006 8:59 pm

misanthropiac pisze:A w XXI wieku jakieś frajery w wikipedii wymyślą sobie, że crossover to crossover thrash,
Nie chodzi o wymyślanie, bo crossover tyczy się mieszania wielu gatunków, a gdyby tylko oprzeć się na twoich to byłoby to wielkie gówno zmieszane z kilku podobnych sztuk wychodzących z jednej dupy. I gdzie tu miejsce na segregacje sztuk z różnych dup i zmixowaną sraczkę?
misanthropiac pisze:A jeśli rozumiem, to pisałem o tym w pierwszym poście. W tym temacie wskazuje się ulubiony gatunek i argumentuje się to. Nie chodzi tu o jakieś obrazowanie gustu.
Temat brzmi ulubiony gatunek. Odpowiedź brzmi - brak. Nie wmówisz mi, że to nie jest odpowiedź na pytanie :P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr paź 04, 2006 12:45 pm

xTrollx pisze:Nie chodzi o wymyślanie, bo crossover tyczy się mieszania wielu gatunków, a gdyby
Nie wielu gatunków, tylko Thrash+Hardcore. Tak było od powstanie crossover w połowie lat 80. i będzie na wieki
tylko oprzeć się na twoich to byłoby to wielkie gówno zmieszane z kilku podobnych sztuk wychodzących z jednej dupy. I gdzie tu miejsce na segregacje sztuk z różnych dup i zmixowaną sraczkę?
:?: :?: :?: :?:
Temat brzmi ulubiony gatunek. Odpowiedź brzmi - brak. Nie wmówisz mi, że to nie jest odpowiedź na pytanie :P
Ha, trzeba jeszcze uzasadnić :->

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr paź 04, 2006 7:15 pm

misanthropiac pisze:Nie wielu gatunków, tylko Thrash+Hardcore. Tak było od powstanie crossover w połowie lat 80. i będzie na wieki
będzie, ale też doszło wiele innych podziałów. Guano Apes - określane jako crossover, a nic wspolnego z thrashem i hardcorem nie ma. Więc chyba jednak więcej gatunków wchodzi w grę ;]
misanthropiac pisze:Ha, trzeba jeszcze uzasadnić
Uzasadnienie było - bo nie ma takiej szufladki, blablabla która pomiescila by zlepek moich gustów :P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » czw paź 05, 2006 1:20 pm

xTrollx pisze:będzie, ale też doszło wiele innych podziałów. Guano Apes - określane jako crossover
Pierwsze słyszę. Do czego to doszło...
a nic wspolnego z thrashem i hardcorem nie ma.
I całe szczęście
Więc chyba jednak więcej gatunków wchodzi w grę
No w tak gównianiej definicji wszystko wchodzi w grę. Jeśli DJ Eustachy łączy techno z hip-hopem i nutką popu, to czy gra crossover :?: :roll:

[ Dodano: 2006-10-05, 20:33 ]
xTrollx pisze:Guano Apes - określane jako crossover
A co niby takiego oni mieszają? Chyba bigos cyganom :-?

Zablokowany