Teraz rock :)

Wszystko co jest związane z muzyką.
Joanne

Teraz rock :)

Post autor: Joanne » śr cze 07, 2006 1:59 pm

Słuchacie rocka? Jeśli tak, to jakie zespoły? Jeśli nie, to dlaczego?
Rock rlz! :-D

Nelly

Post autor: Nelly » śr cze 07, 2006 2:16 pm

[glow=cyan]Słucham - Green day, Avril Lavigne, Kelly Clarkson, Lindsay Lohan, Red Hot Chilli Peppers, The Rasmus i takie tam.[/glow]

Joanne

Post autor: Joanne » śr cze 07, 2006 2:41 pm

Avril Lavigne, Kelly Clarkson czy Lindsay Lohan i "takie tam" to nie rock... To pop. W sprzyjającym określeniu rock-pop (z czym także się nie zgadzam)
Co do Green Day'a i Rasmusów też ich lubie. Byłam nawet na koncercie The Rasmus:) Odlot :)

A słyszeliście o Kaiser Chiefs albo Bloodhound Gang?

Nelly

Post autor: Nelly » śr cze 07, 2006 2:59 pm

Joanne pisze:Avril Lavigne, Kelly Clarkson czy Lindsay Lohan i "takie tam" to nie rock... To pop.
[glow=cyan]Jakkolwiek podporządkowywuje się je do tego typu muzyki.[/glow]

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw cze 08, 2006 9:46 am

W sumie, to rock mozesz znaleść w większości muzy dzisiejszych czasów. Dla mnie muza to muza, ważne, żeby dało sie słuchać. W sumie, to rocka słucham.

rumianek

Post autor: rumianek » ndz cze 18, 2006 12:08 pm

A ja lubie green day, troche polskich zespołów, może nie czysty rock ale cos wtym stylu:p Np. myslovitz, hey, happysad, akurat itd:) Lubuie też Stinga, Pearl Jam, a poza rokiem to metal:)

kirke

Post autor: kirke » ndz cze 18, 2006 6:11 pm

Joanne pisze:A słyszeliście o Kaiser Chiefs albo Bloodhound Gang?
oczywiście Bloodhound Gang... są świetni :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 19, 2006 8:04 am

Mi ostatnio przypadł do gustu zespół LORDI. Ich piosenka wpadła mi w ucho podczas Eurowizji i tak zostało. Fajny mają teledysk...no i trzeba przyznać, że umieją się sprzedać (poprzez ich wizerunek - kazdy zapamięta :-D ).

rumianek

Post autor: rumianek » pn cze 19, 2006 4:51 pm

hm.. LORDI... pamietam ten show. Może show było fjne, ale ja bardziej doceniam muzyke ... a ich muzyka... srednia jak dla mnie, ale można dostrzec coś wyjątkowego, i przyznam szczerze że czasem jak coś mnie najdzie to ich słucham:)

MARDOK

Post autor: MARDOK » pn cze 19, 2006 6:28 pm

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_pop_punk_bands
Ja w wiekszosci slucham pop punk'a, ale Offspring i Greenday (punk rock) tez chętnie łykam ...
A z resztą - najbarzdiej pasi mi SUM 41, ktory przeszedl z pop punka w twardszego rocka 8-)

ODPOWIEDZ