Queen

Wszystko co jest związane z muzyką.
grim_reaper

Queen

Post autor: grim_reaper » pn wrz 18, 2006 2:27 pm

Co sądzicie o tym zespole? Słuchacie ich? :-)

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pn wrz 18, 2006 6:16 pm

Ja ich uwielbiam. Tak różnorodną muzykę tworzy naprawdę niewielu muzyków. No i oczywiście głos Freddie`go. Takiego już chyba nie będzie.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pn wrz 18, 2006 7:50 pm

Zakochałam się w Bohemian Rhapsody ****.**** Nie mogę się oderwać **.**

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt wrz 19, 2006 1:58 pm

Queen nie ma nic przeciwko, ostatnio wpadł mi w ucho jakis utworek "Under Pressure" z Davidem Bowiem. A stało się to przypadkiem, po zasłyszeniu nowoczesnej wersji zmachanej przez zespoły punkowo/screamowo/jakostamshitowe.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt wrz 19, 2006 2:40 pm

xTrollx pisze:Queen nie ma nic przeciwko, ostatnio wpadł mi w ucho jakis utworek "Under Pressure" z Davidem Bowiem.
Hmm, ale jakby nie patrzeć, nie jest to dla nich reprezentatywny kawałek. Widać, że palce maczał w tym Bowie. Główny motyw (splagiatowany później przez bodaj Vanillę Ice'a) jakiś taki niequeenowy

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt wrz 19, 2006 2:46 pm

Może tak może nie (A raczej tak), w każdym badz razie za jego sprawą przypomniałem sobie o queenie; słyszałem też wiele klasycznych hitów ;d We are the champions, I want to break free, we will rock you wspomnianą rapsodę, Innuendo etc. ;-)

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pn wrz 25, 2006 7:41 pm

A słyszał ktoś z was "Too much love will kill you" śpiewane przez Katie Melua razem z Queen? Mi osobiście się podoba.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn wrz 25, 2006 8:47 pm

Nie, aczkolwiek słyszałem samą Katie i jakoś do optymisty mi daleko... Nadzieja pozostaje w Queenie ;] Oczywiście mowa o aktualnych dokonaniach pani M., nie wiem jak to wyglądało dawniej...
Ostatnio zmieniony pn wrz 25, 2006 8:53 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

Illea

Post autor: Illea » wt wrz 26, 2006 4:11 pm

Ja nie mam nic przeciwko Queen. Jak leci to niech leci, nawet mi się podoba, ale żeby słuchać nałogowo ich to nie. :-)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt wrz 26, 2006 6:27 pm

xTrollx pisze:Nie, aczkolwiek słyszałem samą Katie i jakoś do optymisty mi daleko... Nadzieja pozostaje w Queenie ;]
A nie słyszłeś pierwotnego wykonania z wokalami Freda?
Jestem ciekaw tej Meluy. Obiektywnie stwierdzając pod względem wokalnym nie ma startu do Merkurego, jednak ta piosenka wydaje się być nieświadomie robiona "pod nią". Może wyszło z tej współpracy coś fajnego?

ODPOWIEDZ