Projekt: beatbox-dj ?

Wszystko co jest związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Dolpan
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 11:22 am
Lokalizacja: NdlWLk
Kontakt:

Projekt: beatbox-dj ?

Post autor: Dolpan » pt sie 20, 2010 10:09 am

Hej, dostalem wlasnie od kumpla, ktory jest beatboxerem adres stronki z jakimis projektem takim muzyczno-artystycznym http://jestwielepowodow.pl/ Wie ktos wiecej moze o co w tym chodzi? Bo jest jakis zegar w rogu, ktory odlicza czas do zakonczenia. Ale o co chodzi dokladniej to nie wiem.
Ostatnio zmieniony pt sie 20, 2010 10:10 am przez Dolpan, łącznie zmieniany 1 raz.
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lilka » pt sie 20, 2010 5:32 pm

odlicza czas do kiedy mozna sie zglaszac, a wiec do 15 wrzesnia moga zglaszac sie beatboxerzy. widzialam juz ta strone, moj kolega tworzy muzyke i namietnie wyszukuje jakies okazje, zeby moc szerzej zaistniec;)
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
Dolpan
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 11:22 am
Lokalizacja: NdlWLk
Kontakt:

Post autor: Dolpan » sob sie 21, 2010 1:08 pm

Zastanawia mnie o co bedzie z tym chodzilo. Bo z tej trojki gosci, ktorzy maja filmiki na stronce to Piotrek jest malarzem. Chca to jakos polaczyc moze.. nie wiem :D ale jestem bardzo ciekaw o co chodzi
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?

Auretia

Post autor: Auretia » sob sie 21, 2010 11:38 pm

Pewnie chodzi o to, ze kazdy moze zaistniec. I dobrze, bo kazdy powinien miec szanse. Moj kolega, ktory jest muzykiem sie musi niezle nameczyc, zeby ktokolwiek go zatrudnil nie mowiac juz o wydaniu plyty. A swoja droga fajnie by to wygladalo, jeden robi grafitti, drugi gra ;)

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lilka » ndz sie 22, 2010 9:46 am

zerknij w ta zakladke "o projekcie". swietna inicjatywa wlasnie dlatego, ze jest dla wszytskich tancerzy, muzykow, malarzy itd., nie ma podzialow.
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
hypoxia
Bywalec
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt lut 02, 2010 1:55 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: hypoxia » ndz sie 22, 2010 11:19 am

Auretia pisze:Pewnie chodzi o to, ze kazdy moze zaistniec. I dobrze, bo kazdy powinien miec szanse. Moj kolega, ktory jest muzykiem sie musi niezle nameczyc, zeby ktokolwiek go zatrudnil nie mowiac juz o wydaniu plyty. A swoja droga fajnie by to wygladalo, jeden robi grafitti, drugi gra ;)
Nom, ciezko jest zaistniec w tym fachu. Jest strasznie duzo utalentowanych ludzi, ale i tak nie moga sie wybic. Tylko liczy sie kasa i zysk.. ja sie ciesze, ze sa organizowane programy typu Idol, Mam Talent itd. gdzie mozna pokazac co sie potrafi. Jak stronka wypali to bedzie super.
grab your saints and pray

Awatar użytkownika
happyBear
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: wt maja 04, 2010 9:19 am
Lokalizacja: kobierzyce

Post autor: happyBear » ndz sie 22, 2010 12:32 pm

Tajemnicza, chwytliwa nazwa z tym www.jestwielepowodow.pl. Z jednej strony moze sie udac bo taki rodzaj sztuki, pasji jest czyms co chca mlodzi ludzie robic, ale z drugiej jednak trzeba bedzie te wszystkie osoby sciagnac na jedna stronke. Bo w tym momencie jest ich kilkanascie i kazdy 'zyje' w innym miejscu.
Share My Madness

Auretia

Post autor: Auretia » ndz sie 22, 2010 1:36 pm

hypoxia pisze: Nom, ciezko jest zaistniec w tym fachu. Jest strasznie duzo utalentowanych ludzi, ale i tak nie moga sie wybic. Tylko liczy sie kasa i zysk.. ja sie ciesze, ze sa organizowane programy typu Idol, Mam Talent itd. gdzie mozna pokazac co sie potrafi. Jak stronka wypali to bedzie super.
Ja sie nie doo konca moge z tym zgodzic, chodzi mi o programy tv. Tam owszem, sa pokazywani utalentowani ludzie, ale raczej nikt o nich nie zadba, na pewno nie media, bo te w moim przekonaniu sa nastawione na zysk. Wydaje mi sie, ze Idol bardziej wypromowal jury niz wykonawcow :/
Wiec do mnie przemawiaja bardziej takie projekty niz komercyjne programy.

[ Dodano: 2010-08-22, 15:42 ]
happyBear pisze:Tajemnicza, chwytliwa nazwa z tym www.jestwielepowodow.pl. Z jednej strony moze sie udac bo taki rodzaj sztuki, pasji jest czyms co chca mlodzi ludzie robic, ale z drugiej jednak trzeba bedzie te wszystkie osoby sciagnac na jedna stronke. Bo w tym momencie jest ich kilkanascie i kazdy 'zyje' w innym miejscu.
Mlodzi ludzie maja zapal i entuzjazm... do czasu:( Bo kazdemu zapal moze minac, jesli probuje i nie moze sie nigdzie wybic albo jego tworczosc jest nieakceptowana i nie moze sie nia pochwalic (np grafitti). Dlatego powinno sie dbac, zeby ten zapal nie minal.

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lilka » ndz sie 22, 2010 2:33 pm

mam nadzieje, ze do posrej grupy trafi ta inicjatywa bo jest na prawde warta uwagi, dawno nie bylo tak fajnego projektu.
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
hypoxia
Bywalec
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt lut 02, 2010 1:55 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: hypoxia » ndz sie 22, 2010 8:47 pm

Auretia pisze: Ja sie nie doo konca moge z tym zgodzic, chodzi mi o programy tv. Tam owszem, sa pokazywani utalentowani ludzie, ale raczej nikt o nich nie zadba, na pewno nie media, bo te w moim przekonaniu sa nastawione na zysk. Wydaje mi sie, ze Idol bardziej wypromowal jury niz wykonawcow :/
Wiec do mnie przemawiaja bardziej takie projekty niz komercyjne programy.
Masz racje z tymi projektami, ale wiesz.. "od biedy", gdy nie ma wielu inicjatyw takich to trzeba zglaszac sie tam gdzie jedynie mozna. Komercyjny, niekomercyjny, ale jak ktos chce sobie pomoc w wypromowaniem to czasem jednak trzeba troche sprzedac skory.. :/
grab your saints and pray

ODPOWIEDZ