potrzebny Król aniołów :)

Wszystko co jest związane z muzyką.
madziuś

potrzebny Król aniołów :)

Post autor: madziuś » wt lut 27, 2007 4:40 pm

mam mały problemik poniewaz pisze prace maturalną i zamierzam w niej zaprezentowac fragment piosenki DKA - Król aniołów a problem tkwi w tym ze nigdzie nie moge jej znależć na necie zeby pobrac :cry: jeśli mozecie pomóżcie.... to dla mnie wazne...

Machidiel

Post autor: Machidiel » wt lut 27, 2007 5:52 pm

"Motyw anioła w literaturze i sztuce"? Pozatym piosenke mozesz sciagnac na BearShare jest tego troche, no ale to nielegalne ;-)

madziuś

Post autor: madziuś » wt lut 27, 2007 6:02 pm

Machidiel pisze:"Motyw anioła w literaturze i sztuce
dokładnie :-> te aniołki już snią mi sie po nocach ;-)
probowałam przez BearShare ale od jakiegoś czasu ten program wogóle nie ściąga mi piosenek... do maja jest jeszcze troszke czasu... powinnam zdązyć coś wykombinowac;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt lut 27, 2007 6:08 pm

Może warto zainwestować w album? Zawsze w mniejszym lub większym stopniu będzie to legalne ;-) Ewentualnie w jakiś sposób, w wolnym czasie pomogę rozwiązać Ci ten problem, napisz w weekend PW, a sprawa zostanie rozwiązana ;-)
Pozdrawiam

Machidiel

Post autor: Machidiel » wt lut 27, 2007 9:03 pm

No też sie zastanawialem na tym tematem(nick o czyms mowi :-P ) ale jak dla mnie zbyt obszerny ja tam poszedłem po najmiejszej lini oporu z tematem. A pozatym po co ci utwór, chcesz go puscic przed komisja?

madziuś

Post autor: madziuś » śr lut 28, 2007 12:51 pm

mam zamiar puścić fragment tego utworu który opisuje historię pewnego wrażliwego anioła a raczej jego dorastanie i przeobrażenia wewnętrzne.
zastanawiałam sie jeszcze nad innymi utorami ale jakoś ten przypadł mi najbardziej do gustu... :-> i pasi mi do całości mojej pracy...

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr lut 28, 2007 3:19 pm

Zawsze możesz dorzucić jeszcze inny kawałek. Np. Kaliber 44-Garbaty anioł. Polecam, ciekawy kawałek.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » śr lut 28, 2007 3:59 pm

Jack pisze:Zawsze możesz dorzucić jeszcze inny kawałek. Np. Kaliber 44-Garbaty anioł. Polecam, ciekawy kawałek.
Jeśli już to K44 - Konfrontacje. Szczerze wątpię, czy można byłoby tą piosenkę odpalić ze względu na kilka niecenzuralnych słów ^^

madziuś

Post autor: madziuś » śr lut 28, 2007 4:40 pm

ja jednak pozostane przy DKA - król aniołów.. juz mam opracowany fragment tej piosenki... wiec zmieniać juz nie bede... grzesiu jeszcze raz dziekuje za pioseneczke :->

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt mar 02, 2007 1:55 pm

Widzę, że grzesiu mnie wyprzedził ^^
grzesiu pisze:czy można byłoby tą piosenkę odpalić ze względu na kilka niecenzuralnych słów ^^
zawsze można wybrać temat o wulgaryzmach ^^ mój kumpel takowy miał, sypał nieziemskie wiązanki i dostał nawet 20/20 ^^

ODPOWIEDZ