Polski Hip-Hop

Wszystko co jest związane z muzyką.
Kasiak

Polski Hip-Hop

Post autor: Kasiak » pn mar 13, 2006 3:56 pm

A co sądzicie o polskim HOPie? Mi osobiście podobają się niektóre piosenki. Nie wszystkie ale znalazło by się kilka w dechę kawałków.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 14, 2006 2:39 pm

Czemu nie lubisz Mezo i 18L? Dla mnie mają kilka fajnych kawałków. Lubie też czasem posłuchać Donia. I innych polskich wykonawców.

Najbardziej do polskiej muzyki to ostatnio zniechęciła mnie Mandaryna na Sopot Festiwal....Aż mnie bębenki zabolały. jak ona się tam wogóle dostała?

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 18, 2006 2:00 pm

teraz coraz mlodsze gnoje biora sie za muzyke. jesli chodzi o HIP HOP to prawie wcale sie nie znam ale O.S.T.R to poprostu wymiata. jego nowa plyta jest zajebista jednym slowem

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 18, 2006 2:20 pm

talent i naprawde wielka wladze nad plucami. widziales taki kawalek z jakiegos koncertu jak na bezdechu nasuwal bujakajamajka...... :?:

Narmer

Post autor: Narmer » sob mar 18, 2006 3:34 pm

ozeh pisze:talent i naprawde wielka wladze nad plucami. widziales taki kawalek z jakiegos koncertu jak na bezdechu nasuwal bujakajamajka...... :?:
Ta ozeh, a u kogo to widziałeś? :mrgreen: :-D

Co do Polskiego HH to także wole bardziej Old Schoolowy. Szczególnie płyty Molesty, K44, Peji i Grammatika. Jeśli chodzi o free to szacunek do Ostrego i Tetrisa - chociaż nie lubie Dużego P to na free także coś potrafi.

btw co do nowej płyty Ostrego to polecam kawałki Jedna Chwila, Czy warto oraz O robieniu bitów. Bity w tych kawałkach pierwsza klasa.

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 18, 2006 4:19 pm

niewazne u kogo to widzialem. :-P juz tak nie cwaniakuj ze masz sporo klipow itp.

co do plyty ostrego to jeszcze fajny kawalek to Rugby

gość

Post autor: gość » sob mar 18, 2006 6:15 pm

hehe zaraz zaczniecie mnie jechac, ale hiphopu nienawidze, jest to nędzna podróbka muzyki (w moim odczuciu gorsze jest tylko techno i tokio hotel ;))

Scob

Post autor: Scob » sob mar 18, 2006 9:10 pm

gość pisze:hehe zaraz zaczniecie mnie jechac, ale hiphopu nienawidze, jest to nędzna podróbka muzyki (w moim odczuciu gorsze jest tylko techno i tokio hotel ;))
to jest twoje zdanie. Zgadzam sie że techno to jest wielka tandeta. ja słucham Hip-hopu ale prawdziwej polskiej klasyki.Słucham wspaniałęgo zespołu kaliber 44 i wspanikałęgo M.A.G.I.K.A i jego paktofoniki. Nie wiem czy ktoś bedzie w stanie dorownac Magikowi i jego geniuszu bo tego inaczej nazwac nie można

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 18, 2006 9:59 pm

Scob pisze:Zgadzam sie że techno to jest wielka tandeta.
no a ja wlasnie uwaazam inaczej. jak zamierzasz bawic sie na dyskotece przy hip-hopie :?:
ja tez slucham HH ale nie na tyle by mowic ze inne typy muzyki sa do dupy.

wszystko zalezy od nastroju.

ozeh

Post autor: ozeh » pn mar 20, 2006 12:17 pm

mnie ten problem nie dotyka. prochy w moim miescie :?: tam gdzie bywam na imprezach nie zdarzylo mi sie zeby ktos mi proponowal zakup. u nas nie ma takich wielkich dyskotek.
a moze ja nie zwracam na to uwagi bo jak ide na disco to chce sie dobrze bawic a nie szukac dilerow :-P wszystko zalezy od towarzystwa

ODPOWIEDZ