MUZYKA ŚMIERCI

Wszystko co jest związane z muzyką.
majcia001

MUZYKA ŚMIERCI

Post autor: majcia001 » wt kwie 10, 2007 1:03 pm

Co myslicie o metalu...?? To proste każdy myśli że to bezsensowne prucie japy w mikrofon ale są wyjątki!!;D Metale czyli w tym moja Siostrzyczka myśli inaczej..oni w ten sposób tworzą lepszą muzyke niż niejaka GOSIA ANDRZEJEWICZ!! Oni w ten sposób uwalniają swoje emocje i tworzą "piękną Muze" jest to grupa ludzi niezależnych...chyba

JESLI NIE ZNACIE TAKICH LUDZI WARTO ODWIEDZIĆ STRONE ZESPOŁU ROCKOWEGO Z RAWY MAZOWIECKIEJ ;) THE BASTARDS!!! www.thebastards.xt.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt kwie 10, 2007 4:48 pm

A co takiego wartego uwagi jest na tej stronie?
Metal jak metal, muzyka śmierci? Można tak nazwać DEATH METAL :P

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » wt kwie 10, 2007 5:04 pm

Hehe to reklama zespołu czy promowanie metalu ??

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt kwie 10, 2007 5:25 pm

Pierwszy akapit pierwszego postu miażdży :-D

Najpodstawowszy błąd: na stronie nie ma empeczy, a bynajmniej nie sądzę, by ktoś wchodził na nią by podziwiać oblicza członków zespołu. Jeśli już pliki z treścią muzyczną się pojawią to będę skłonny przesłuchać i pogadać o zespole "Łajdacy"
Obrazek

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 1:09 pm

a ja jestem niekumata i powiem, żem nic nie zrozumiała prawie :P własnie... nic do posluchania nie ma, a myslalam już, ze wybecze, ze to "metal" jest

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » czw kwie 12, 2007 1:31 pm

Moim zdaniem metal jest zajefajny. Lubie ta muzykę.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw kwie 12, 2007 2:36 pm

majcia001 pisze:Metale czyli w tym moja Siostrzyczka myśli inaczej..oni w ten sposób tworzą lepszą muzyke niż niejaka GOSIA ANDRZEJEWICZ!!
weź się! Masz coś do Gosi Andrzejewicz? Dla Ciebie pani Gosi Andrzejewicz!!! Fikasz, fikasz? Chcesz się bić na gołe klaty?!
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ghost1511

Post autor: ghost1511 » sob kwie 14, 2007 8:31 pm

Sol pisze:weź się! Masz coś do Gosi Andrzejewicz? Dla Ciebie pani Gosi Andrzejewicz!!!
Ja mam :-D ta dziewczyna nie potrafi spiewac :-P "gwiazdka" taka jak mandaryna wiekszej roznicy nie widze :lol:

shoah

Post autor: shoah » sob kwie 14, 2007 11:25 pm

Ja mam :-D ta dziewczyna nie potrafi spiewac :-P "gwiazdka" taka jak mandaryna wiekszej roznicy nie widze :lol:
dla mnie chyba wszyscy polscy wykonawcy w tych latach są do dupy;p
tzn ci hm no kurde których w tv obejżeć można i posłuchać w radio. eh. dlatego unikam tego jak najdalej :P
Ostatnio zmieniony sob kwie 14, 2007 11:26 pm przez shoah, łącznie zmieniany 1 raz.

ghost1511

Post autor: ghost1511 » ndz kwie 15, 2007 10:25 am

shoah pisze:dla mnie chyba wszyscy polscy wykonawcy w tych latach są do dupy;p
tzn ci hm no kurde których w tv obejżeć można i posłuchać w radio. eh. dlatego unikam tego jak najdalej :P
w radio jest jedna wielka korupcja :-/ nie jeden niezalezny artysta to juz powiedzial :-/
Ostatnio zmieniony ndz kwie 15, 2007 10:28 am przez ghost1511, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ