Fenomen 11-latek

Wszystko co jest związane z muzyką.
grim_reaper

Fenomen 11-latek

Post autor: grim_reaper » ndz sie 27, 2006 8:05 pm

Ostatnio zmieniony pn sie 28, 2006 9:16 am przez grim_reaper, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz sie 27, 2006 8:10 pm

Ehh no dobra, ale może napiszesz o co chodzi, nie każdy ma możliwość oglądania filmików przez neta ... ?

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » ndz sie 27, 2006 8:15 pm

Po prostu pięknie śpiewają, jedna nawet jodłuje, mają głos jak dorosłe kobiety, niejedna piosenkarka zresztą mogłaby im pozazdrościć, jurorów aż zatkało!

Bluebird

Post autor: Bluebird » pn sie 28, 2006 8:20 am

Otworzyły mi się tylko 3, z czego 2 razy to była Taylor.
Jest to zadziwiające. Aż się nie chce wierzyć.

greenka

Post autor: greenka » pn sie 28, 2006 8:52 am

Bluebird pisze:Jest to zadziwiające.
I tu się zgodzę.
Po prostu mają talent i może to efekty ciężkiej pracy nad głosem. Nie wiem od czego to zależy...
Jest wiele takich uzdolnionych dzieciaków, tylko nie wiem po co zastanawiać się tutaj jak to się dzieje że pięknie śpiewają czy grają...

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pn sie 28, 2006 8:53 am

greenka pisze:nie wiem po co zastanawiać się tutaj jak to się dzieje że pięknie śpiewają czy grają...
Tu można po prostu podziwiać :-D

greenka

Post autor: greenka » pn sie 28, 2006 9:10 am

Równie dobrze możemy założyć temat ze zdjęciami pięknych kobiet czy mężczyzn i też podziwiać...

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pn sie 28, 2006 9:14 am

Załóż.

greenka

Post autor: greenka » pn sie 28, 2006 9:35 am

"równie dobrze"

Od początku nawiązuję do tego, że nie wiem po co ten temat. Żeby tylko podziwać? Czy prześcigać się w domysłach jak to jest z tak młodymi zdolnymi dzieciakiami?
Nie wiem czy zauważyłaś że zmierzamy w kierunku sporu.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn sie 28, 2006 9:43 am

greenka pisze:Od początku nawiązuję do tego, że nie wiem po co ten temat. Żeby tylko podziwać? Czy prześcigać się w domysłach jak to jest z tak młodymi zdolnymi dzieciakiami?
Jak Ci się nie podobają dziewczęta to możesz krytykować (merytorycznie rzecz jasna). O co ta draka?
Ostatnio zmieniony pn sie 28, 2006 9:44 am przez misanthropiac, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ