Czego słuchamy na co dzień?

Wszystko co jest związane z muzyką.
elmonk

Czego słuchamy na co dzień?

Post autor: elmonk » ndz maja 07, 2006 12:55 pm

Czyli kto co lubi sluchac i ewentualnie komus polecic jakies swoje ululubione kawalki/zespoly

Zaczne jazzowo :-) Miles Davis - Autumn Leaves

Po prostu cos pieknego, polecam kazdemu, komu choc troche jazz do gustu kiedys przypadl. A nawet jesli nie przypadl to tez polecam ;-)

misanthropiac: kosmetycznie zmieniam nazwę tematu, bo myli się z "Co teraz rozbrzmiewa w waszych glosnikach?"
Ostatnio zmieniony wt lut 06, 2007 7:18 pm przez elmonk, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz maja 07, 2006 7:48 pm

Posłucham to się wypowiem jak było :-D

elmonk

Post autor: elmonk » ndz maja 07, 2006 8:11 pm

Oj babola zem zrobil w tytule oczywiscie powinno byc Autumn Leaves, sorki wogole nie zauwazylem.

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz maja 07, 2006 8:25 pm

spoko...każdemu się zdarza pomylić :-P

ozeh

Post autor: ozeh » wt maja 09, 2006 9:22 pm

elmonk pisze:Oj babola zem zrobil w tytule oczywiscie powinno byc Autumn Leaves, sorki wogole nie zauwazylem.
mogles wziasc EDIT.

a u mnie to raczej inne klimaty. ja preferuje jakies trance'owe seciki. moze byc tez house.
a teraz wlasnie nie wiem czemu wzielo mnie na sunrise with ekwador z tamtego roku. moze to zal ze mnie tam nigdy nie bylo :-/

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 10, 2006 6:08 am

ozeh pisze:sunrise with ekwador
......no tego typu imprezy są super. Ja też bym się na tego typu imprę wybrała.

elmonk

Post autor: elmonk » śr maja 10, 2006 2:40 pm

Ano moglem, tylko przyzwyczajony jestem z innych forów ze edit jest blokowany po jakims czasie i szybciej zrobilem niz pomyslalem.

Muzka transowa :roll: to ja sie nie znam chyba. Ja ostatnio w Massive Attack dalem sie wciagnac po przez kumpla. Dobra muzyczka np Teardrop moge polecic.

ozeh

Post autor: ozeh » śr maja 10, 2006 8:01 pm

no masz racje massive attack bardzo fajnie uderza w ucho.

kasiak moze jedziemy za rok bo na ten rok to juz za chiny nie kupimy biletow :mrgreen:
juz sie nie moge doczekac az na necie ukaza sie tegoroczne sety ;-)

emade

..

Post autor: emade » ndz maja 21, 2006 8:44 pm

ostatnio zaczalem sie zagblebiac w klimat jazzu i natrafilem na ta stronek http://www.fuzz.pl/ . polecam! kilka ciekawych kompilacji do ściagniecia

elmonk

Post autor: elmonk » pn maja 22, 2006 9:54 pm

emade, rozumiem ze Miles Davis juz zaglebiony zostal przez Ciebie ;]

ODPOWIEDZ