Więcej moderatorów.

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Więcej moderatorów.

Post autor: AdminNarkoza » sob lip 01, 2006 5:53 pm

Po wyproszeniu Kasiak'a z grona moderatorów oraz xTrollx'a za złamanie regulaminu brakuje moderatorów.
Kogo proponujecie na moderatorów?

xTrollx byłby dobrym moderatorem. Przemawia za tym częste odwiedziny forum, duża liczba postów, zdecydowanie, jasność wypowiedzi. Ale złamał regulamin. Co myślicie aby xTrollx był znowu moderatorem?

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob lip 01, 2006 6:24 pm

Kogo jeszcze proponujecie na moderatora?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn lip 03, 2006 11:53 am

Witam ponownie w gronie moderatorskim ;-)
Dzięki za zaufanie (tudzież drugą szansę) :-D

Jesli chodzi o moderatorów - proponuję Sol'a albo Paula, a ponad nimi widzę elmonk'a, tyle że on ostatnio rzadko się pojawia...

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn lip 17, 2006 7:00 pm

Na nowych moderatorów proponuję:
Paul
krike
elmok
Co wy na to?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn lip 17, 2006 8:47 pm

Kirke - jestem przeciw, sporo OT, dużo postów nie wnoszących nic do dyskusji, ponadto wiem jak sprawowała się w tej roli na innych forach...
Paul jest trochę nieprzewidywalny, aczkolwiek nie mam specjalnych zastrzeżeń co do jego osoby. Ma taką skłonność do wysyłania bezsensownych postów jeśli postawione przez kogos pytanie jest dla niego śmieszne.
Elmonk, co prawda trochę rzadko wpada na forum ostatnio, ale sądzę, że jest dobrym kandydatem.

Jednocześnie apeluję o to, aby nie dodawać zbyt wielu moderatorów - żeby ilość nie przedkładała się nad jakość. Lepiej mieć kilku porządnych niż wielu [ ] (wstawcie odpowiednie słowo). Przykłady - Kasiak /nie muszę chyba jej zachowań komentować/, techson, który na forum nie zagląda, albo nika, która co prawda zagląda na forum i udziela się w dyskusjach, ale z uprawnień moderatorskich nie czyni użytku...
Czasem przeglądając niektóre tematy i masę offtopów, odnoszę wrażenie, że nikt na to nie zwraca uwagi oprócz mnie i nie wiem czy zostawić ten bałagan, czy przenosić do śmietnika, czy też znowu wszystko w cholere usunąć... :|
Ostatnio zmieniony pn lip 17, 2006 8:52 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn lip 17, 2006 10:31 pm

Nad nowymi moderatorami jeszcze się zastanowię. Ale dzięki za podpowiedź.
Co do tematów, postów, offtopów z którymi nieiwadomo co zrobić mam jedną radę. Nie moderuj, tylko usuwaj do śmietnika. Chcę abyś mile spędzał czas na forum zamiast wkurzać się czy usuwać czy moderować.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt lip 18, 2006 7:49 am

Ok, zapamiętam ;-)
Swoją drogą pragnę zwrócic uwage na ET i May, co prawda są nowymi użytkownikami, ale mają szereg przydatnych cech... Sami sprawdzcie.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt lip 18, 2006 9:16 am

Jeszcze co do usuwania tematów i pistów.
Zamiast przenosić, usuwajcie.
No chyba, że ktoś lubi się bawić w przenoszenie do śmietnika.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 10:00 am

xTrollx pisze:Lepiej mieć kilku porządnych niż wielu [ ] (wstawcie odpowiednie słowo). Przykłady - Kasiak /nie muszę chyba jej zachowań komentować/
...chętnie usłysze o co chodzi...bo nie za bardzo rozumiem, co masz do mnie...?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt lip 25, 2006 11:31 am

Kasacja tysiąca postów. Jeszcze jakieś pytania?

ODPOWIEDZ