Użytkownicy

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.

Czy jesteście za?

Tak
0
Brak głosów
Nie
1
100%
 
Liczba głosów: 1

Kasiak

Użytkownicy

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 11:23 am

Przeglądając folder użytkowników...zauważyłam (i wy napewno tez, jeśli czasem tam patrzycie), że jest dużo takich osób, które się zalogowały i nie wchodzą już wogóle na nasze forum oraz nic nie piszą. Tak więc chciałabym poddać pod głosowanie do usunięcia takich użytkowników jak:

Nazwa / data ostaniej wizyty / ilość napisanych postów

tarantula / 16.03 / 1
Voltener / 20.03 / 1
polandstore / 25.03 / 2
grzesiekbx / 18.04 / 1
Fire Dragon / 4.04 / 1
peter91 / 27.05 / 0
magdavip / 3.05 / 1
patricia / 17.05 / 1
aguś / 28.04 / 1
Marsellka / 9.05 / 3
out of time / 29.04 / 0
Zoo / 30.04 / 1
Princessca / 2.05 / 1
Asiuuunia:) / 26.05 / 3
banan555 / 8.05 / 0
Florist_ona / 3.05 / 0
chekse / 5.05 / 2
barracuda / 6.05 / 0
darkoos / 17.05 / 0
olo / 6.05 / 0
domeny / 15.05 / 1


oraz usuwanie wszystkich użytkowników, którzy nie będą wchodzili na forum i logowali się przez okres czasu powyżej 2 miesięcy. Jeśli ktoś jedzie na wczasy, wystarczy, żeby napisał, że nie bedzie go przez kilka miesięcy (podał czas nieobecności). Bo inaczej jest to zawalanie forum.
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2006 11:26 am przez Kasiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr sie 09, 2006 2:12 pm

generalnie jestem za.
Ponadto proponuje dodanie dwóch modyfikacji - jednej - wykrywającej użytkowników, którzy na forum się nie udzielają (np. zarejestrowani, 0 postów, często roboty); drugi - ograniczający treść postu - a mianowicie, jeśli post będzie miał PRZYKŁADOWO mniej niż 15 znaków, wyświetlony zostanie komunikat, że post jest za krótki; tym samym na forum będzie mniej wypowiedzi w stylu "tak; ok; ja też", zniwelujemy trochę nabijanie postów no i przede wszystkim moderacji pracę ułatwimy :P

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr sie 09, 2006 9:51 pm

Skąd można wziąźć taką modyfikacje? Narazie nie potrafie stworzyć takiego moda (może w przyszłości)
Co do pierwszego moda i owszem, drugi - nalegałbym ;] Modyfikacji do phpbb by przemo można szukać u źródła - na forum przema (są sprawdzone+support), lub po prostu na stronach phpbb z modyfikacjami (jakby nie było phpbb by przemo to zmodyfikowane phpbb, więc wiekszosc modów bez problemów powinno chodzić).

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw sie 10, 2006 6:24 am

xTrollx pisze:ograniczający treść postu - a mianowicie, jeśli post będzie miał PRZYKŁADOWO mniej niż 15 znaków
...też o tym myślałam...ale 15 znaków, to jest bardzo mało. Bo ktoś może napisać tak:

......czyżby? Ja| tak nie robię!

i tu już jest 30 znaków. 15 jest tam, gdzie wstawiłam pionową kreskę. Moim zdaniem powinno być ograniczenie, do min. 70 znaków. Trzeba tylko wziąść wtedy pod uwagę, że np. w grach forumowiczów, takich jak np. Skojarzenia nie może być ograniczenia, ale uważam też, że tamte posty nie powinny być naliczane i proszę o wzięcie tego pod uwagę przez administratorów.
Riddick pisze:taka osoba miała dużo postów i zostałaby usunięta to wtedy nie wyglądało by to zbyt dobrze.
...zgadzam się. W takim przypadku można by zastosować rozwiązanie jakie zaproponował ostatnio xTrollx, by zrobić głosowanie wśród użytkowników, wtedy nikt nie bedize miał pretensji.

ODPOWIEDZ