Grupy

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.
Kasiak

Grupy

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 9:38 am

Chciałabym by zostałą założona druga grupa moderatorów. Którzy będą się zajmowali działem Styl Życia i ewentualnie częścią działu Rozrywka, Hobby.

Proponuję nazwę

F@fik.mod
Mod&Fun.ST
styl*@ka

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr lip 26, 2006 9:43 am

//btw. gdzies o tym był temat :-P
ale F @ fik . mod stanowczo nie na moj gust :-P no nic będę musiał się przypiąć do innych działów :P

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 9:52 am

Jeszcze nic nie jest przesądzone. W końcu decyzja nalezy do administratorów...prawda? Bo tak pasowało by jakoś w końcu uporządkować obowiązki a jak ktoś tego nie zarządzi, to widze, że administratorzy sami sobie nie poradzą. To musi wyjść od nas. Zrobić 2-3 grupy, żeby było jakieś rozróżnienie.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr lip 26, 2006 10:01 am

Jak dla mnie grupy to dobry pomysl, jednak będą musialy się tyczyc okreslonych forów, także nie będzie wybiórczości; sam jestem za przypisaniem każdemu jakiegoś działu bez tworzenia grup, tak że przy forum od razu będzie widać kto w tym dziale rządzi ;]

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 10:55 am

No to tez jest dobre, bo wtedy wiadomo, kto co poprawił i kto co usunął i nie trzeba zadawć durnych pytań typu "kto usunął mojego posta i czemu?"...tylko wiadomo do kogo trzbeba się zwracać z ewentualnym "ale".

ODPOWIEDZ