Warto płacić wiecej za ciuszki z nowej kolekcji?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
sebmak
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 07, 2010 1:06 pm

Warto płacić wiecej za ciuszki z nowej kolekcji?

Post autor: sebmak » ndz maja 09, 2010 10:11 am

Markowe ciuchy z nowych kolekcji są zazwyczaj drogie. Ostatnio coraz łatwiej spotkać sklepy outletowe w których można np. kupić spodnie damskie ze starszych kolekcji w bardzo atrakcyjnej cenie. Outlety ciuszkowe oferują towary znanych marek takich jak Nike, Adidas, Lee, , bluzy, koszulki, buciki itd. Czy wolicie wyłożyć 2 razy więcej mając przekonanie, że kupujecie modne jeansy Pytanie czy ubranka z poprzednich kolekcji sa już niemodne? A może jeśli decydujecie się kupić outletowe ciuszki marek takich jak to wolicie to zrobić na allegro?
Ostatnio zmieniony pn paź 25, 2010 9:05 am przez sebmak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Post autor: tymek » ndz maja 09, 2010 11:15 am

nie cierpie 'modnych' rzeczy... co to znaczy modny? taki jak mają wszyscy?

szkoda kasy na nowe super ciuchy mi zdecydowanie.

Awatar użytkownika
stesknionaa
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 08, 2010 11:55 pm

Post autor: stesknionaa » ndz maja 09, 2010 7:37 pm

dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś ubiera się w markowe ciuchy, czy w ciuchy z lumpeksów czy włąsnie takich sklepów gdzie sprzedają po niskich cenach stare kolekcje. wydaje mi się, że nikt nie powienien patrzeć na to jak kto jest ubrany i w ten sposób oceniać ludzi. a jeżeli chodzi o ciuchy z tak zwanych starych kolekcji to nie mam nic przeciwko. jeżeli komuś się podobają to nie powinien się przejmować innymi, którym sie nie podobają. ważne by sam czuł sie w nich dobrze prawda?

Awatar użytkownika
narkotik
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pn cze 14, 2010 7:22 am

Post autor: narkotik » pn cze 14, 2010 8:12 am

Kupuję w zasadzie tylko markowe rzeczy, ale na wyprzedażach, wtedy na ubrania dobrych firm płacę mniej niż kosztują na rynkach. Zresztą lada dzień rozpoczynają się wyprzedaże tak więc będziecie mieć rewelacyjną okazję to sprawdzenia tego ;-)

Awatar użytkownika
Goska89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 16, 2010 5:27 pm

Post autor: Goska89 » wt cze 22, 2010 11:36 am

Moim zdaniem nie warto płacić dużo za nowe kolekcje. Wyobrażacie sobie swoje miny, gdy zobaczycie, że ciuch kupiony za 300 zł, został przeceniony na 100 zł? Myślę, że warto poczekać na przeceny.

Awatar użytkownika
narkotik
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pn cze 14, 2010 7:22 am

Post autor: narkotik » wt cze 22, 2010 3:40 pm

Największe obniżki dają znane marki. Taka Prima Moda potrafi obniżyć ceny butów nawet o 80%. Tym sposobem można pozyskać fajne buty za małe pieniądze. Podobnie w przypadku innych firm.

Awatar użytkownika
kokusho
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 21, 2010 8:58 pm

Post autor: kokusho » wt cze 22, 2010 9:12 pm

Heh dla mnie modne dżinsy to zwykłe spodnie, a im tańsze i bardziej wytrzymałe tym lepiej. :mrgreen:
Czasami jednak mi się zdarza kupić buty z nowej kolekcji, jak mi się podobają i dobrze leża to nie szczędzę kasy.
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2010 9:13 pm przez kokusho, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
narkotik
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pn cze 14, 2010 7:22 am

Post autor: narkotik » śr cze 23, 2010 5:06 pm

Każdy ma do tego inne podejście. Jeśli chodzi o jeasny to ja wolę mieć coś fajnego, oryginalnego, na topie. Nie przepadam za zwykłymi spodniami i wcale nie muszą mi służyć przez kilka lat ;-)

Awatar użytkownika
Goska89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 16, 2010 5:27 pm

Post autor: Goska89 » czw cze 24, 2010 6:56 pm

Narkotik a widziałeś już przeceny o 80 % w Prima Moda?

Awatar użytkownika
narkotik
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pn cze 14, 2010 7:22 am

Post autor: narkotik » pn cze 28, 2010 12:19 pm

No w tym roki nie widziałem jeszcze, ale choćby w zimowej kolekcji były takie, na wyłącznie wybrane modele.

ODPOWIEDZ