Tattoo i Piercing

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Justine

Tattoo i Piercing

Post autor: Justine » pn cze 05, 2006 12:01 pm

A co sądzicie o tatuowaniu się i kolczykowaniu? Podoba sie wam to czy może nie? A może wręcz was razi? A może sami chcecie lub macie tatuaż lub kolczyka? Nie żałujecie tego? I czy waszym zdaniem powinno się tego zabraniać w szkołach?

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 05, 2006 1:00 pm

Moim zdaniem to co się robi z własnym ciałem to jego indywidualna sprawa...Ja kolczyki owszem ale tylko w uszach. Tauaże mi się podobają ale z umiarem. Sama czasem się zastanawiam, czy sobie nie zrobić takiego fajnego...jednego i małego...ale trochę mnie przeraża fakt starości tego tatuażu...ewentualnie czasowy :-D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 5:30 pm

W sumie to zależy, np. kolczykowanie, jesli laski sobie kolczykują pępek, to jasne, że pozniej chcą go eksponować, i w tym momencie pojawia się sprzeciw ze strony pedagogów /no bo wiadomo, starsze, nie mają tyle do pokazania, ale też znowu buda to nie dyska, gdzie brzusio nagi, mini na 1/4 ud itp. Ale np. kolczyk w nosie czy w wardze, to nie widze problemów, pod warunkiem, że w nosie nie taki jak u krowy :-P

A dziary powinni zabraniać, tak przynajmniej wiara zdąrzy jeszcze 10x na spokojnie przemyslec, czy rzeczywiscie się wytatOOują, oblookają skutki, ktore wyjdą za pare lat itp. Z drugiej strony jesli chcesz tylko motylka na miednicy czy pośladku, gdzie nikt początkowo nie zagląda :-P to nie widze problemu.

elmonk

Post autor: elmonk » pn cze 05, 2006 10:54 pm

Piercing byle nie jak u swini to moze byc, choc mnie tak srednio to sie podoba ;p tatuaze...hmm...jakis delikatny jak xTrollx napisal, czemu nie, byle nie przesadzic ;]

Czarna

Post autor: Czarna » wt cze 06, 2006 2:12 pm

Kolczyki jak najbardziej.Sama mam ich troche w uszach i w pępku,po końcu przyszłego roku szkolnego będzie w języku (najpierw musze mieć średnią 4,5-wymaganie mamy).Niedługo (jak tylko będe miała kase) zrobie sobie tatuaż ale taki na 5 lat.
U mnie w szkole niby nie pozwalają nosić ale co oni mi mogą???Nie mają prawa mnie zmusić żebym nie nosiła kolczyków :mrgreen:

corolia

Post autor: corolia » wt cze 06, 2006 2:53 pm

na temat gustow podobno sie nie dyskutuje, nie przegada sie osoby ktora jest przekonana o slusznosci swojego zdania wiec nie bede mowic ze mi sie podoba lub nie po prostu nich kazdy robi ze woim cialem co tylko chce ja sie nie wtracam i nie bede przekonywac ze to jest zle lub dobre.



Kolczyki amm tylko w uszach, a tatuaz planuje zrobic ale maly i delikatny ;)

Sokol

Post autor: Sokol » śr cze 07, 2006 1:34 pm

a ja wogole nie lbie takich spraw i tatuze tez mnie srednio krenca... 8-)

Nelly

Post autor: Nelly » śr cze 07, 2006 3:25 pm

[glow=cyan]Nie mam ani kolczyków, ani żadnych dziar, ale nie przeszkadza mi jak ktoś ma.[/glow]

m_a_ł_a_

Post autor: m_a_ł_a_ » pn cze 12, 2006 12:58 pm

jak tylko wyjde z gima to sobie zrobie kolczyk w pempku...ale nad tatuazem bym się zastanowiła..hmmmm

Julia

Post autor: Julia » czw cze 15, 2006 8:17 pm

ja mam kilka kolczyków ale w uszach.. jeśli chodzi o tatuaż to zrobie sobie, ale nietrwały.. całkiem fajnie wygląda u faceta tatuaż np na łydce :P ostatnio zauważyłam, że kręcą mnie małe kolczyki w brwi u kolesi :P hehe..

ODPOWIEDZ