Przedłużanie - czy warto?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
nikolala89
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 02, 2011 12:09 pm

Przedłużanie - czy warto?

Post autor: nikolala89 » śr lis 02, 2011 12:12 pm

Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Jest wiele, coraz więcej powiedziałabym różnych metod, które są coraz to ulepszane, aby były jak najmniej widoczne miejsca łączenia i jak najmniej obciążały włosy, do których są przyczepiane. Do przedłużania czy zagęszczania można użyć włosów sztucznych lub naturalnych. Niestety, na rynku powstało wiele firm, które chcąc szybko się wzbogacić, zbierają różne włosy (w tym już farbowane, rozjaśniane i nawet te zniszczone). Stosując nieodpowiednie szybkie metody, mocząc w środkach chemicznych, wprowadzają do handlu włosy, które już po pierwszym myciu nadają się do zdjęcia, ponieważ rwa się i plączą, nie dają się czesać.
Ja przedłużam włosy od trzech lat bez dnia przerwy i nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w strukturze moich włosów . Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne. Mam swoją zaufaną fryzjerkę – Pani Ewa z Krakowa, u niej można wszystko załatwić a i zawsze dogadać się odnośnie ceny.
Odbywa się to tak, ze najpierw dobiera metodę odpowiednią do włosków. Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend. Dziewczyny, powiem wam że ma ona dużo plusów – bo po pierwsze jest bardzo trwała, nosi się do 4 miesięcy włosy bez odwiedzania fryzjerki ponownie, poza tym antyalergiczna, więc też się nie macie co obawiać problemów ze strony skóry. No i te całe „łączenia” są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało. No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! Więc gorąco polecam.
W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you. com. pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam.
I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Tylko mam kilka takich moich wskazówek w pigułce, jak dbać o włoski. Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów – takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane – „przenoszenie” włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów – nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo istotną kwestią. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych – takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. To tyle co powiem. :)
Mój mail
nikolala89@o2.pl

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Przedłużanie - czy warto?

Post autor: Mart » wt lis 08, 2011 11:25 am

weszłam w wątek z nadzieją wypowiedzi na temat przedłużania rzęs.. nie wiem czy zasada jest podobna, ale pytanie podstawowe: czy któraś z Was powzięła się tego wyczynu i zdecydowała pójśc do salony na przedłużenie rzęs?

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Przedłużanie - czy warto?

Post autor: spioch » wt sty 31, 2012 11:29 pm

Ja byłam w Extrem Lashes. Nie wiem jak w innych salonach, ale z tego jestem nieziemsko zadowolona. Rzęski wyglądają w miarę możliwości naturalnie, są prześliczne i mają tam jakąś nową metodę 1:1 czy coś takiego. Ale pełen zachwyt:)

Awatar użytkownika
gruszka
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 31, 2012 8:18 am

Re: Przedłużanie - czy warto?

Post autor: gruszka » pt lut 03, 2012 8:14 am

Nie robiłam tego słyszałam że jest to dość drogie a efekt krótkotrwały i czy faktycznie ktoś oprócz właścicielki oka to zauważy

Awatar użytkownika
Wchilka
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 9:01 am

Re: Przedłużanie - czy warto?

Post autor: Wchilka » pn kwie 23, 2012 1:04 pm

Czy ja wiem… Takie zabieg trochę kosztuje, już wolę wydać na dobrą mascarę. Często używam tych od Maxfactora i nie zawiodłam się na nich :)

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Przedłużanie - czy warto?

Post autor: Narciarka » ndz maja 13, 2012 10:31 am

Na temat przedłużania włosów rozmawiałam,ze znajomą fryzjerką i ona mi wybiła z głowy wszelkiego rodzaju wydłużanie.Drogie,nie sprawdza się,a jeśli już to na krótko,do pierwszego odrośnięcia włosów.A wszczepianie do skóry głowy jest ryzykowne /zdrowie/i także drogie.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
burman69
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 14, 2012 12:51 pm

Re: Przedłużanie - czy warto?

Post autor: burman69 » pn maja 14, 2012 12:54 pm

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
burman69@wp.pl

ODPOWIEDZ