Olejki do kąpieli

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Olejki do kąpieli

Post autor: kfiatek » śr lis 02, 2011 10:06 pm

macie jakieś swoje ulubione? stosujecie w ogóle? ja sobie kupiłam raz taki w kulkach z Gala, na zwolnienie starzenia się skóry i przyznaje, że miałam po nim taką gładziutką i delikatną skórę, nawet krostki mi ginęły. To co Wy wlewacie bądź wrzucacie sobie do wanny?

Awatar użytkownika
domja
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 04, 2011 1:31 pm

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: domja » pt lis 04, 2011 1:34 pm

Witam ja praktycznie niczego nie używam do kąpieli jedynie peelingów do ciała a mogłabyś napisac cos wiecej o tych kulkach Gala ? Bo przyznam , że mnie zaciekawiły

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: kfiatek » sob lis 05, 2011 11:51 am

wiesz co są bardzo fajne, ja miałam takie zielone, dość tanie, pięknie pachną i nie zostawiają mi osadu na skórze jak np. sól do kąpieli.

Awatar użytkownika
irwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob sie 20, 2011 8:38 am

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: irwin » pn lis 07, 2011 12:37 pm

moja zona również cos takiego uzywa.
dobre dysc bo naprawdę ma przyjemna potem skore w dotyku.
wcześniej nawet na tych mega produktach firmowych bylo gorzej :/

Awatar użytkownika
harpoon
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 20, 2011 3:45 pm

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: harpoon » pn lis 07, 2011 10:59 pm

a to jest tłuste, z czego to jest? bo ogolnie firma GAL kojarzy mi sie z rybami i ich prztwarzaniem....

Awatar użytkownika
irwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob sie 20, 2011 8:38 am

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: irwin » wt lis 08, 2011 11:20 am

http://gal.com.pl/pl/ulotki-kosmetyki/1 ... ynowa.html masz przejrzyj sobie i zobacz co by ci sie tam przydalo

Awatar użytkownika
Shiira
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 08, 2011 3:08 pm

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: Shiira » wt lis 08, 2011 3:34 pm

Ja przez długi czas używałam różnych soli do kąpieli, ale ostatnio przerzuciłam się na olejki i muszę przyznać, że te olejki w kapsułkach z Gala bardzo mi odpowiadają. Bardzo dobrze nawilżają skórę nie jest taka wysuszona jak po tradycyjnych płynach i solach do kąpieli. Fajnie, bo nie zostawiają tłustych śladów na wannie i do tego przyjemnie pachną.

Awatar użytkownika
filigramek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sie 19, 2011 6:33 am

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: filigramek » wt lis 08, 2011 5:44 pm

Ja w domu mam solankę Zabłockiej i jest bardzo fajna do kąpieli, przede wszystkim działania kosmetyczne i profilaktyczne. Jednak jest wada - koszmarny osad na wannie :/ Kiedyś olejek tez używałam, nie pamiętam nazwy, w markecie kupowałam buteleczkę 100ml za około 15 zł. Bardzo ładne zapachy były. Ale już tego nie sprzedają :/ O Galu nie słyszałam. Jak pachną te olejki?

Awatar użytkownika
zocha1234
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 20, 2011 8:42 pm

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: zocha1234 » wt lis 08, 2011 9:07 pm

Zaciekawiły mnie te olejki z gal a one mają jakieś witaminy jakiś specjalny sposób używania ? :?: :-P

Awatar użytkownika
harpoon
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 20, 2011 3:45 pm

Re: Olejki do kąpieli

Post autor: harpoon » wt lis 08, 2011 11:05 pm

irwin pisze:http://gal.com.pl/pl/ulotki-kosmetyki/1 ... ynowa.html masz przejrzyj sobie i zobacz co by ci sie tam przydalo
ok dzieki sprawdzilam, tak ten Gal jest do uzytku tylko i wyl weznetrzego, zeby nie bylo:)))

ODPOWIEDZ