Obgryzione paznikcie

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Darka93

Obgryzione paznikcie

Post autor: Darka93 » sob maja 26, 2007 9:47 pm

Hejka. Od pewnego czasu mam problem...obgryzam paznokcie :oops: Zawsze mialam ladne i dlugie...ale teraz sa brzydkie. Moja ''silna wola'' jest za słaba..juz wiele razy mowilam sobie, ze juz nie bede..ale nic z tego..macie jakies metody ktore pomagaja?

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » ndz maja 27, 2007 11:12 am

Może pomaluj pazury lakierem, choćby i bezbarwnym.
Obrazek

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » ndz maja 27, 2007 4:22 pm

Są takie lakiery o gorzkim smaku ;)

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » pn maja 28, 2007 2:33 pm

tipsy to dobry sposób, wtedy nie obgryziesz i się przyzwyczaisz. no i lakiery również - spróbuj! :-)
Life hurts...

Mortuś

Post autor: Mortuś » pn maja 28, 2007 2:59 pm

albo gryź długopis ;-)

heh... a co Kobietka gdyby facet miał taki problem, wtedy chyba tylko lakier bezbarwny :-) ...

MyDesire

Post autor: MyDesire » wt cze 19, 2007 10:41 am

te niby slone czy tam gorzkie lakiery to nie zawsze pomagaja. mojej kumpeli smakowaly o.O w jej przypadku pomoglo jak poszla do kosmetyczki i wydala troche kasy na ladne przyozdobienie paznokci. potem jej bylo zal obgryzac. ale mi sie wydaje ze to musi byc dobrane od indywidualnych potrzeb tzn. kazdego mobilizuje co innego

shoah

Post autor: shoah » pt cze 22, 2007 7:38 pm

ja od małego obgryzałam, póżńiejzaczełąm po prostu tak zebami pod paznokcie robić i mialam zawsze krotkie, bo po tym mi się łamały, bo ogolnie mam słabe a do tego później obgywałam, żeby "wyrównać".

teraz po prostu zaczełąm się pilnować. po prostu pilnować, narazie pierwszy raz mam takie ladne paznokietki :)

honey

Post autor: honey » pt cze 29, 2007 8:51 am

Z tego co wiem, to obgryzamy paznokcie głównie pod wpływem stresu, takiego podświadomego nawet.. Nam się on wydaje niewielki,ale nasza głowa odbiera go inaczej,więc może to dlatego..?

Jeżeli jednak nie,to polecam sposoby wymienione wyżej,i 3mam kciuki..
też obgryzałam,i jeszcze czasem mam takie momenty,że mam ochote obgryźć,ale ja się nie dam tak łatwo zniszczyć :mrgreen:

blondynka?

Post autor: blondynka? » pt wrz 14, 2007 4:43 pm

kobieta pisze:tipsy to dobry sposób, wtedy nie obgryziesz i się przyzwyczaisz. no i lakiery również - spróbuj! :-)
Hehe co do tipsow to zalezy. Akurat moja mama robi tipsy i zdazaja sie takie klientki co i tipsom dadza rade:P:P

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt wrz 14, 2007 5:55 pm

Jak byłam mniejsza to bili mnie po łapach i się oduczyłam ^^
Obrazek

ODPOWIEDZ