Modelki - piękne czy....?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
radioman77

Modelki - piękne czy....?

Post autor: radioman77 » czw lip 13, 2006 10:27 pm

Zobaczcie zdjęcia modelek z całej Polski - czy według Was to ideały piękności, czy przereklamowane lale?

www.e-newsroom.pl/konkurs/miss.htm

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt lip 14, 2006 7:56 am

Pomimo usilnych starań ideału znaleźć - nie znalazłem. Piękne - większości nie można tego odmówić; jednak uważam, że każdy ma swój IDEAŁ piękna, a w mojej skali mogą zatrzymać się najwyzej na ocenie przeciętnej.

Illea

Post autor: Illea » pt lip 14, 2006 12:37 pm

To chyba nie byly prawdziwe, profesjonalne modeliki, te zdjecia na to nie wstazuja.
Co do tematu, to nie powiedzialabym, ze modeli to ideały. Ludzi mają różne gusta. Jedni lubią jak kobieta ma arbuzy a nie biust, większe pośladki, inni gdy są szczupłe. Nie jestem facetem :mrgreen: mówię to obserwując ludzi z mojego otoczenia :mrgreen:

Madzia

Post autor: Madzia » wt lip 18, 2006 11:32 am

Moim zdaniem: zeby byc modelka nietrzeba pieknie wygladac :roll: ..ale niemozna tez byc brzydkim..znam taka jedna osobe ktora niejest piekna a na wybiegu wyglada.. jak...Bogini..??(mozna to tak nazwac)

Efekt:Nie musi byc dziewczyna wygladajaca jak 7 cudów swiata...Z (prawie) kazdej nie brzydkiej (az tak brzydkiej) dziewczyny mozna zrobic modelke)No i zeby niemiala krzywych nóg.. :-/

Podsumowanie..: One nie sa takie piekne..Te modelki na tych zdieciach.. (o ile byly to zawodewe modelki)

May

Post autor: May » wt lip 18, 2006 1:37 pm

Dziewczyny można ubierać, bo mają figury. I dlatego będą się ładnie prezentowaly. Włosy też można dekorować, układać. Myślę, że w zawodzie modelki to jest ważne. No i jeszcze sposób poruszania się, postawa. To, ze na tych zdjęciach niektóre faktycznie wyglądają jak lalki, nie oznacza, że po ubraniu je w coś innego wciąż będą je przypominały.
Modelce powinno być we wszystkim do twarzy.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lip 18, 2006 1:43 pm

Wszystkie są ładne, ale nie piękne. Biorę jeszcze korektę na to, że przy robieniu zdjęć, często przechodzą one przez komputer, a odpowiednie oświetlenie też potrafi czynić cuda.

Nie każda dziewczyna może być modelką. Bo do tego potrzebny jest odpowiedni wzrost i figura. Większość z nich jest bardzo szczupła, a ja osobiście za takimi wieszakami nie przepadam.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Sweeter

Post autor: Sweeter » wt lip 18, 2006 8:48 pm

Ładne - możliwe, najlepiej pewnie wyglądają bez stylizacji photoshopa i ton makijażu

May

Post autor: May » śr lip 19, 2006 10:15 am

Nie mogę się z tym zgodzić. Przecież często stylizacja i makijaż wychodzą kobietom na dobre. Nie mam nic przeciwko, ale wiadomo,że przesada we wszystkim jest wadliwa.

Veiovis

Post autor: Veiovis » śr lip 19, 2006 10:23 am

Tragedyja.

Tyle wystarczy.

Illea

Post autor: Illea » śr lip 19, 2006 11:25 am

Sol pisze:a ja osobiście za takimi wieszakami nie przepadam
To nie jest miłe :cry: ;-)
A jak ktoś nie może przytyć?
Wieszak :evil:
Może kościotrup

ODPOWIEDZ