MIAŁ KTOŚ KIEDYS COS TAKIEGO?? :(

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
kinga17

MIAŁ KTOŚ KIEDYS COS TAKIEGO?? :(

Post autor: kinga17 » wt lis 21, 2006 2:23 pm

Mam mały problem. Jesli ktoś choć trochę wie cos na ten tamat bardzo proszę o odpowiedź. Otórz zaczne od początku. Mam 163 cm wzrostu i miesiąc temu zaczełam sie odchudzac. Schudłam 4 kilo z 52 do 48. Nie była to żadna drastyczne dieta jadłam wszystko ale w nie tak dużych jak kiedys ilościach, nie robiłam zadnych głodówek ani innych głupstw. Powinnam mieć okres 5 dni temu, ale nie mam Sad Od wczoraj jem normalnie , tak jak kiedys. Czy konieczna jest wizyta u ginekologa?? To dopirto pierwszy miesiąc kiedy nie mam miesiaczki więc moze powrót do normalnego jedzenia wystarczy? z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ Smile

AneTkaa

Post autor: AneTkaa » wt lis 21, 2006 2:26 pm

póki co nie dramatyzuj i nie martw sie... :) moze faktycznie powrot do normalnego jedzenia pomoze... a jak sytuacja powtorzy sie w nastepnym miesiacu to wtedy idz do ginekologa...

noname

Post autor: noname » wt lis 21, 2006 2:59 pm

a pomyslalas o tym ze regularny okres to ejst pojecie zwiazane z kobietami ktore juz byly wciazy wtedy gospodarka hormonalana jest unormowana.... w wieku lat 17 regularny okres to znaczy tydzien w ta lub w ta.... i czemu nie chcesz isc do ginekolga??

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lis 21, 2006 2:59 pm

A czy to spóźnienie to na pewno wina tylko i wyłacznie diety? :-P
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kinga17

Post autor: kinga17 » wt lis 21, 2006 3:22 pm

nie mam pojecia co jest grane, dlatego pytam sie o diete czy to jest mozliwe ze to wszystko przez ta diete jest spowodowane :-/ a miesiaczke mam regularnie :-(

noname

Post autor: noname » wt lis 21, 2006 3:48 pm

jesli schud;las tylko 4 kilogramy to to nie mzoe byc to......

kinga17

Post autor: kinga17 » wt lis 21, 2006 4:03 pm

to wkoncu co ?? mam isc z tym do lekarza??

noname

Post autor: noname » wt lis 21, 2006 4:10 pm

poczekaj jescze nie wiem 1,5 tyg jesli nie dostaneisz to dopiero bo szczerze lekarz ginekolog jak mu przyjdziesz z problemem typu 5 dni spznienia...spojrzy i powie tyle ze jesli wspozylas to mozliwos ciazy jesli nie to da ci ksiazke do edkacji i tyle...

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt lis 21, 2006 6:00 pm

Z tego, co wiem okres u nastolatek nie jest regularny. Może spóźnić się nawet ok 2, 3 tygodnie. Wiem, bo miałem dziewczynę.

noname

Post autor: noname » wt lis 21, 2006 6:04 pm

[ot] admin to bylo piekne wiem bo mailem dziewczyne ale przynajmniej wiesz wiecej o fizjologi kobiet niz niektore z nas bez obrazy kinga:P[\ot]

ODPOWIEDZ