makijaż jesienny

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
espanjano
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 07, 2009 12:36 pm

makijaż jesienny

Post autor: espanjano » śr paź 07, 2009 12:40 pm

witam!
oto moja lista kosmetyków niezbędnych na jesień http://listonic.pl/hrabina/3326-zakupy_jesienne zastanawiam się czego Wy drogie panie używacie specjalnie na jesieni? wybieram się niedługo na konkretne zakupy za swoje pierwsze zarobione pieniądze i chciałam jak najlepiej je wykorzystać, polecicie mi jakieś swoje sprawdzone pozycje?? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » śr paź 07, 2009 2:46 pm

Jesienne kosmetyki? to moze jakis krem ochronny do twarzy,ale to na pozniejsza jesien gdy mrozy zaczna dokuczac cerze.a tak poza tym to przez caly rok uzywam raczej tych samych kosmetykow- moze jedynie z wyjatkiem lata- mniej makijazu, a wiecej balsamow itp.

Awatar użytkownika
espanjano
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 07, 2009 12:36 pm

Post autor: espanjano » pt paź 09, 2009 11:27 am

no właśnie ja też w lato nie używam makijażu i dlatego już na zimę i jesień kupuję inny podkład bo z filtrem uv :) ale powiem, że powiedziałam o tym koleżankom i one się mocno zdziwiły,że taką listę robię.. dla mnie to normalka bo w sumie co dwa miesiące idziemy na takie chemiczne zakupy i bez listy zdarza mi się o czymś zapomnieć a tak wszystko w telefonie bo ta listę mam też w komórce.. taka sprytna aplikacja :)

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pt paź 09, 2009 12:59 pm

No teraz jest wyprzedaż glazury oraz podkładu na różne warstwy także może by i taniej cię wyszło jedną drugą i trzecią ... słyszałem też że tynk staniał także myślę że z tym też byś nie miała zakupu ale musicie się śpieszyć bo mogą inne kobitki wam wykupić ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pt paź 09, 2009 7:26 pm

To reklama tej strony z listą, no ale niech będzie.
Co za różnica czy jesień, wiosna, lato, zima...
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
espanjano
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 07, 2009 12:36 pm

Post autor: espanjano » pt paź 16, 2009 8:04 pm

jak dla mnie fundamentalna :) otóż na zimę czy jesień stosuję zupełnie inne kosmetyki niż na lato (wiosnę). chociażby balsam do ciała czy krem do twarzy.. nawet krem do stóp jest zupełnie inny.. ale to każdego indywidualna sprawa. a macie jakieś kosmetyki godne polecenia, które same testowałyście?

ODPOWIEDZ