Levomine

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
czarnainka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 18, 2011 7:45 pm

Levomine

Post autor: czarnainka » pt lis 25, 2011 7:53 pm

Tabletki Levomine to jedyne tabletki antykoncepcyjne po których nie mam żadnych skutków ubocznych. Świetnie na mnie działają i są na prawdę niedrogie :D

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Levomine

Post autor: kfiatek » pt gru 02, 2011 10:29 am

słyszałam o tych tabletkach, są chyba dość nowe na rynku, ja na razie biorę Diane 35 ale nie jestem jakoś tam super zadowolona, myślę nad zmianą, może właśnie na Levomine, kto wie?

Awatar użytkownika
sylwia23
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:01 pm

Re: Levomine

Post autor: sylwia23 » sob sty 07, 2012 11:13 pm

Też biorę te tabletki, od niedawna,ale jak narazie żadnych skutków ubocznych nie widać. No i cena za nie jest tak niewielka,że aż śmieszna. To już któreś z kolei tabletki, które brałam bo większość z nich źle wpływały na moje samopoczucie, a po tych wszystko jest dobrze.

Awatar użytkownika
Shiira
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 08, 2011 3:08 pm

Re: Levomine

Post autor: Shiira » wt sty 10, 2012 9:26 pm

Zaczęłam je brać jakoś na początku grudnia. I jak dotąd to jedyne tabletki po których nie wyskakują mi pryszcze. Nie ukrywam, że bardzo mnie ten fakt cieszy :D No i cena wprost idealna na studencką kieszeń ;)

Awatar użytkownika
filigramek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sie 19, 2011 6:33 am

Re: Levomine

Post autor: filigramek » ndz sty 15, 2012 7:36 pm

Pewnie mają odpowiedni stosunek hormonów dla twojego organizmu skoro pryszcze nie wychodza :D Ale fakt faktem są one bardzo tanie, to trzeba przyznać. Ale to i tak lekarz musi przebadac, na wlasna reke nie mozna kupic

ODPOWIEDZ