Kupujecie kosmetyki bo dobre czy że są z ,,reklamy?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
muggia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:29 am

Kupujecie kosmetyki bo dobre czy że są z ,,reklamy?

Post autor: muggia » wt maja 11, 2010 12:57 pm

Jest tak dużo kosmetyków do wyboru.Powiedzcie czy kupujecie dlatego,że jest dobry czy dlatego że zobaczyliście dobrą reklamę?Jaki kosmetyk Was ostatnio ,,skusił?"
Chcieć znaleźć prawdę jest zasługą, nawet gdy się błądzi po drodze.

Awatar użytkownika
LP_girl
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 8:22 pm

Post autor: LP_girl » ndz gru 12, 2010 8:24 pm

Z polecenia osoby trzeciej.
Z reklam rzadko, bo nie lubię w cenie kremu płacić za reklamy.

Awatar użytkownika
humpel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 3:38 pm

Post autor: humpel » ndz gru 12, 2010 11:17 pm

To ja powiem tak: szeroko reklamowany kosmetyk w większości przypadków jest naprawdę dobry, bo nie opłacało by się firmom kosmetycznym robić wielkiego szumu wokół czegoś, co w końcu i tak nie będzie się sprzedawać. Z drugiej strony sporo innych, dobrych firm kosmetycznych dopiero się wybija i brak im pieniędzy na dobrą reklamę. Ja kupując kosmetyki owszem, zwracam uwagę na te szeroko reklamowane, ale lubię też zasięgnąć opinii na ich temat wśród znajomych na temat ich skuteczności.

Ostatnie odkrycia - trudno mi sobie teraz przypomnieć nazwę, w każdym razie krem do twarzy z karotenem, pięknie pachnie i bardzo poprawia koloryt skóry (w życiu nie widziałam jego reklamy). A zakupy najczęściej staram się robić mimo wszystko jak najtaniej - wszelkiego rodzaju promocje w drogeriach mile widziane, ostatnio mi się rzuciła w oczy gazetka Superpharm z promocjami - czasami i po raz trzeci obniżyli ceny, tutaj zamieszczam jeśli ktoś jest zainteresowany: http://www.superpharm.pl/promocje/specjalne/id/271

Awatar użytkownika
modra
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:29 am

Post autor: modra » pn gru 13, 2010 7:36 am

Czasami można kupić dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze. ja kupuje raczej znane kremy, ale nie ulegam reklamom.

ODPOWIEDZ