koszulki z wzorami szpan czy zabawa

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...

koszulki z wzorami szpan czy zabawa

szpan
1
7%
zabawa
13
93%
 
Liczba głosów: 14

jarekproud

koszulki z wzorami szpan czy zabawa

Post autor: jarekproud » pn maja 15, 2006 6:27 pm

Witam. Chciałbym rozpocząć dyskusje o koszulkach z wzorami, jakos ostatnio ten temat zaistniał w moim srodowisku, mozna powiedziec, ze rozpoczeła sie nawet taka rywalizacja o posiadanie koszulki z ciekawszym wzorem. Ja sam ze strony 4u zamówiłem 4 koszulki, bo wzory są kozackie :D. Ale nie o tym miałem mówić, jak myslicie jest to sposób na wyrażenie siebie czy tylko szpan i zabawa?

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn maja 15, 2006 6:43 pm

Witam nowego użytkownika.
Przypominam o dostosowaniu się do ogłoszenia:
Nowych użytkowników zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, , przedstawienia się w odpowienim dziale a dopiero później pisania kolejnych postów. Reklamować strony można tylko w przeznaczonym do tego dziale.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn maja 15, 2006 7:01 pm

nie widze szpanu w koszulkach z wzorami :| zabawa to też taka ni jaka /ankieta jest tendencyjna :P

MeTeo

Post autor: MeTeo » pn maja 15, 2006 7:01 pm

regulaminu nie wolno lamac. nununu hehe ;) a co do koszulki... zamierzam sobie kupic z wlasnym wzorem... jest to ciekawe i raczej kozackie :-D

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 16, 2006 6:22 am

Moim zdaniem to fajna rzecz i człowiek może wyrazić choć część siebie w taki sposób. Niedługo pokaże wam moją koszulkę, którą właśnie w związku z forum tworzymy razem z adminem. Bedzie można zakupić te koszulki :mrgreen:

ozeh

Post autor: ozeh » sob cze 03, 2006 9:58 pm

ja tez lubie orygialne koszulki ale najwiekszym problemem jest ich jakosc. w wielu sklepach jakos materialu jest bardzo kiepska a za cene np 40 zl moge sobie kupic markowa koszulke ktora nie zniszczy mi sie przez dobre kilka lat. to kwestia wyboru

Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 10:09 pm

Ani zabawa ani szpan co no moze niektorzy sobie robia jakies nadruki zeby pokazac jacy sa np ja kiedys wydrukowalem imie takiej dziewczyny iserduco a potem to zalorzylem ;-)

Justine

Post autor: Justine » ndz cze 04, 2006 8:21 am

Dzięki nadrukowi możemy zamanifestować np. nasze poglądy.... nasze gusta itp... ale szpan... nieeeee :-P

Sokol

Post autor: Sokol » ndz cze 04, 2006 9:10 am

ale jak sie tak zastanowailem przez noc porzadnie to jednak jest zabawa ale i szpan :-/ bo kupuja sobie takie koszulki z nadrukami jakis marek festiwali albo nawet jakies szkol do ktorej sie uczeszczalo, np moj kolega chodził caly czas w koszulkach szkoly sztuk walki a taki z niego ciec ze ja nie moge ... albo kupili sobie koszulki festiwalu rowerowego i caly czas w nich chodza w sumie to taki szpan i zabwa ;-)
Ostatnio zmieniony pn cze 05, 2006 6:04 am przez Sokol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz cze 04, 2006 10:45 am

W sumie zastanawiając się, jak to wiara nosi koszulki np. z kapelami, to fakt jak widzisz takiego na ulicy z koszulką super kapeli to raz a dwa, z koszulką niedostępną np. na rynku polskim to respect, a koles szpanuje ;] A z drugiej strony jak widze ludzi bująjących się w koszulkach limp bizkit czy ich troye, to juz nawet szpan nie jest, tylko tragedia, co gorsza posiadacze sobie z tego sprawy nie zdają :/
Ostatnio zmieniony pn cze 05, 2006 6:06 am przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ