Jak patrzycie na innych? -ubior-

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Darka93

Jak patrzycie na innych? -ubior-

Post autor: Darka93 » sob maja 26, 2007 9:32 pm

Chciałam dowiedzieć się w jakim stopni dla Was wazny jest ubior? Czy jestescie tolerancyjni gdy ktos ma inny styl niz wy? Często w szkole gdy ktos przyjdzie ''inaczej'' ubrany to spotyka go wiele przykrosci..Jak Wy patrzycie na takich ludzi, i jak sami sie ubieracie ?

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » ndz maja 27, 2007 8:12 am

Jestem człowiekiem tolerancyjnym, każdy ma swój styl, chodzi tak jak mu wygodnie, chociaż w duszy odczuwam takie wewnętrzne "ble" gdy widzę ekstremalnie ubranego łysego chłopa w dresie czy gościa ubranego w czerwone buty a'la Ferrari i koszulkę Brasil (NIENAWIDZĘ kozaczenia!).

shoah

Post autor: shoah » ndz maja 27, 2007 3:16 pm

a ja musze przyuznać, ze stałam się bardzo nietolerancyjna. irytują mnie dziewczyny, które nagle punkami się stały żekomymi, a przynajmniej one tak mysla, bo zaczeły nosic trampiole, paski (?!) nie wiem no po prostu nie znosze już na wstepie takich ludzi, trzymam się zdala od nich. ostatnio mnie bardziej takowi wkurzają niz dresiki, których juz nawet zadko po ulicach widuje.
albo nie nawidze, jak ktoś jakims cudem ma coś takiego jak ja :P chociazby pasek

teraz ci "inaczej" ubrani żekomo są własnie pospolicie ubrani.

eh teraz to wszyscy stawiają na tą innosc :[

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » ndz maja 27, 2007 4:11 pm

Jeśli ktoś ma swój oryginalny styl to mnie to wcale nie przeszkadza, ale denerwuje mnie jak za nurtem mody połowa panienek jest w szkole np. w leginsach i spódniczce mini dżinsowej ;/ Bo to nie jest oryginalny ubiór ;) Takie panienki mnie zniechęcają ;p

A ja jestem cholernie oryginalna, bo jako jedyna panienka w szkole chodze w sukieneczce tenisowej ;) Mam nadzieje, że nikt ode mnie nie odgapi, ale jest taka szansa, bo na razie wszystkie sie na mnie dziwnie patrzą :D

Mortuś

Post autor: Mortuś » ndz maja 27, 2007 6:08 pm

niedługo będzie mało ważny bo dzięki panu Giertychowi wszyscy będą ubrani jednolicie

"HURA" (szyderczo zawołał Mortuś)

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz maja 27, 2007 6:54 pm

Mortuś pisze:niedługo będzie mało ważny bo dzięki panu Giertychowi wszyscy będą ubrani jednolicie
Z tego co powiedzieli lub napisali w mediach nie wywnioskowałem żeby nakaz noszenia mundurków był obwarowany zakazem indywidualnych modyfikacji tychże mundurków. Więc niech żyje pomysłowość młodzieży.
Wierzę, że mimo mundurków szkoła nie musi wyglądać jak klasztor.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Mortuś

Post autor: Mortuś » ndz maja 27, 2007 7:11 pm

jak znam dyrektora mojej szkoły... to czarno się widze :-D

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz maja 27, 2007 7:40 pm

Ubiór chłopaka nie ma dla mnie większego znaczenia. Wiadomo, że jak to będzie jakiś dresik, to mimo wszystko inaczej się na niego będzie patrzeć. Wiadomo też, że ludzie patrzą na innych, oceniają i jeżeli im się coś spodoba to chcą mieć rzecz podobną.

We mnie nigdy nie siedziała taka iskierka gwiazdora, że muszę mieć coś czego nie ma nikt inny. Dla mnie to kompletna porażka, żeby tak podchodzić do sprawy. Zresztą z facetem, którymi lubi zakupy musi być coś nie tak.

Ubiór dziewczyny ma już większe znaczenie, z prostego powodu - wiadomo jakiego :-P Nie lubię dziewczyn typu "metalówy" - wizualnie mnie takie odpychają.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » pn maja 28, 2007 2:32 pm

wiadomo ubiór jest ważny. generalnie o ile jest przyzwoity schludny i stosowny do sytuacji to mnie to nie interesuje jak kto się ubiera.
no może mam delikatne uprzedzenie do różu :-P
Life hurts...

shoah

Post autor: shoah » pn maja 28, 2007 5:59 pm

kobieta pisze: no może mam delikatne uprzedzenie do różu :-P
a ja własnie róż lubuje, pomimo tego, że wszyscy się na mnie jak na wariatke jakas patrza jak nosze glany i różowa bluze np.

ODPOWIEDZ