Fryzurka . xd sama.

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
minute00

Fryzurka . xd sama.

Post autor: minute00 » sob paź 13, 2007 5:23 pm

hahaha.

zalozylam sie z kuzynką, że sama zetne sobie wlosy.

no i musze sciac. ktos ma pomysł na włosy pół długie.?

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » sob paź 13, 2007 5:48 pm

Po prostu wpisz w Google "katalog fryzur". Tam znajdziesz mnóstwo propozycji
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

minute00

Post autor: minute00 » sob paź 13, 2007 8:10 pm

wiem . az taka glupia nie jestem . szukalam juz . -,-

ale moze ktos ma cos wrzucic z kompa .?

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz paź 14, 2007 7:20 am

Eee. . . No z kompa będą mieli głównie z neta 0.o wątpie, że ktoś ma pełno djęć, które zrobił sam, gdzie jest dokładnie uchwycona fryzura, bo chyba nie o to chodzi.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

shoah

Post autor: shoah » ndz paź 14, 2007 8:18 am

hm zgol sie nie łyso ;)
naprosciej

*Foska*

Post autor: *Foska* » ndz paź 14, 2007 1:05 pm

Wiesz co może to głupie ale ja kupiłam sobie zwykłą maszynke do golenia i ścieniowałam włosy , a mianowicie tylko te pasma ,,z góry'' a to co krzywo ,,obcięłam''zostawiłam fryzierce (przyznam że nie dużo musiała poprawiać prawie wcale :mrgreen: ) . Życzę powodzenia ;-)

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » ndz paź 14, 2007 6:24 pm

*Foska* pisze:Wiesz co może to głupie ale ja kupiłam sobie zwykłą maszynke do golenia i ścieniowałam włosy , a mianowicie tylko te pasma ,,z góry'' a to co krzywo ,,obcięłam''zostawiłam fryzierce (przyznam że nie dużo musiała poprawiać prawie wcale ) . Życzę powodzen
jejku.. gratuluje odwagi xD ..
ja kiedyś też sobie sama zrobiłam fryzure .. a mianowicie obcieła mi fryzjerka grzywke, ale ja postanowiłam sobie ją przerobić i tak to zrobiłam, że po raz kolejny muiałam wrócić do salonu fryzjerskiego xD nie polecam samodzielnego obcinania włosów... a co do fryzury .. to wiem, z własnego doświadczenia, że nie ma nic na necie.. może w pismach jakiś fryzjerskich??
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

ODPOWIEDZ