...ale wnętrze ważniejsze!

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
grim_reaper

...ale wnętrze ważniejsze!

Post autor: grim_reaper » czw sie 31, 2006 3:39 pm

Wygląd jest ważny, ale wnętrze ważniejsze - zgadzacie się z tym? Poznając kogoś bardziej zwracacie uwagę na wygląd czy na osobowość?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw sie 31, 2006 3:42 pm

Według mnie to naturalne, że na osobowość, jak ktoś nam nie odpowiada z wyglądu, to nawet nie dopuszczamy do "bardziejszego" poznania

katglu17

Post autor: katglu17 » czw sie 31, 2006 4:11 pm

grim_reaper pisze:Poznając kogoś bardziej zwracacie uwagę na wygląd czy na osobowość?
Ja jak poznaje osobe najwieksza wage przywiazyje do poczucia humoru tej osoby...

kirke

Post autor: kirke » czw sie 31, 2006 4:53 pm

grim_reaper pisze:Poznając kogoś bardziej zwracacie uwagę na wygląd czy na osobowość?
kogoś bardziej... to oczywiste,że na osobowość... nie potrafiłabym wytrzymać z kimś kto mi nie odpowiada charakterem nawet 3 minut.. nawet gdyby wyglądał jak przystojniak

quick

Post autor: quick » czw sie 31, 2006 6:33 pm

Zgadzam się z tym stwierdzeniem :-) Choć jak poczatkowo poznajemy osobe to widzimy tylko jej wygląd... ale czy napewno? :-P Osobą, która nie ma ciekawej osobowości po pewnym czasie powoli się nam "znudzi" bo wciąz podąża tą samą ścieżka... :-/ Kończąc: osobowość jest najważniejsza :-)

kirke

Post autor: kirke » czw sie 31, 2006 6:41 pm

quick pisze:Choć jak poczatkowo poznajemy osobe to widzimy tylko jej wygląd... ale czy napewno? :-P
przy pierwszym spotkaniu... przyciąga tylko wygląd... najlepiej ciekawy.. nietuzinkowy... zachęcający... potem dopiero rozmowa... gdyby ktoś nie wyglądał interesujący to nie poznalibyśmy kogoś... na kim być może nam obecnie zależy... co do osobowości..'test osobowości" nazwijmy sitem... bo nie każdy przez niego przejdzie i zostanie "zakwalifikowany do odpowiedniego działu" :mrgreen:

Illea

Post autor: Illea » czw sie 31, 2006 8:16 pm

Na pierwszy rzut oka mi rzuca się wygląd, jednak to podczas rozmowy mogę stwierdzić czy dana osoba mimo urody lub jej braku nadaje się na kolegę/ koleżankę/ przyjaciółkę itd. Myślę, że poznając kogoś, kto np. nie jest przystojny jak jakiś znany aktor, przestajemy patrzeć na wygląd. Dla nas jego uroda staje się czymś innym, bo zawsze kojarzy się z osobą którą lubimy, na którą czekamy i z którą wiele nas łączy.

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt wrz 01, 2006 7:07 am

Wiadomo, że pierwsze wrażenie jest ważne, ale jeśli ktoś wygląda nawet nie za ładnie, ale potrafi zagadać i podchodzi do mnie z uśmiechem, to zawsze pogadam.

No i w dłuższej znajomości ważniejsze jest to co człowiek ma w środku - w sobie, co reprezentuje swoją osobą i wnętrzem. Jaki jest na codizeń i czy potrafi się dogadać ze mną.

anabolix

Post autor: anabolix » sob lut 03, 2007 3:35 pm

hmm jesli dziewczyna jest po brzydka i nawet jak umie zagadać to nie będę z nią rozmawiał :-) wygląd zewnętrzny u dziewczyn jest dla chłopaków bardzo ważny dla wielu nawet wazniejszy od całej reszty..

dla mnie tak w skrócie

brzydka dziewczyna z bogatym wnętrzem = brak szans
ładna dziewczyna (tępa lub fałszywa , itp.) = to kwestia czasu kiedy się taka zostawi
ładna dziewczyna z bogatym wnętrzem = zajęta lub nie osiągalna ;-)

greenka

Post autor: greenka » pn lut 05, 2007 5:39 pm

Dlaczego nieosiągalna? Nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Dyskryminujesz brzydkie! A przecież każdy ma coś w sobie...

ODPOWIEDZ