znowu kolejna "milosc"?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
91fajny
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 05, 2009 5:05 pm

znowu kolejna "milosc"?

Post autor: 91fajny » pn paź 19, 2009 3:51 pm

hej, nie wiem czy ktos z was jeszcze mnie pamieta,kiedys pisalem o chlopaku ze szkoly w ktorym bylem zakochany,bylem bo to juz czas przeszly...natomiast pojawil sie nowy problem a raczej nowy chlopak w ktorym zdaje sie jestem jeszcze bardziej zafascynowany niz w poprzednim przypadku. Mysle ze teraz latwiej mi bedzie znalezc z nim kontakt jednak i tak jest to bardzo trudne: chodzi o to ze ja teraz jestem w 3 klasie liceum a on w 1 ,u nas w szkole jest taki zwyczaj ze pierwszacy musza wykonywac kazde zadanie zadane przez maturzystow,mowic im dzien dobry i nosic stroj jakiegos zwierzecia,w tym roku jest to żółw,okres ten trwa od polowy wrzesnia do jakiegos 10 listopada, i wlasnie tu pojawia sie problem chlopak ktory mnie interesuje i z ktorym chcialbym sie zapoznac jest w przeciwienstwie do poprzedniego mily,szczery,madry,nie pali ,nie pije i dowiedzialem sie od jego kolezanek ze jest romantyczny no i kazda mi powiedziala ze warto go poznac bez zadnego ale,zadna z nich nie potrafila powiedziec o nim jakiejkolwiek wady,a on gdy tylko raz zwrocilem mu uwage zeby zalozyl stroj ciagle bez przerwy codziennie mowi mi dzien dobry kiedy praktycznie juz tak nikt do nikogo nie mowi gdyz znudzilo sie wiekszosci ,a on mimo to mowi mi te dzien dobry,dzis nawet 2 razy i odnosze wrazenie ze on tylko do mnie sie tak zwraca.

Mimo to nadal nie mam pojecia jak zostac jego kumplem i dobrym znajomym, mam zaczac rozmowe,ale jak i o czym, w domu powtarzam sobie ze w szkole do niego zagadam itd ale to jest trudniejsze niz myslalem gdyz gdy go widze dopada mnie taki stres i strach ze nie potrafie nic powiedziec, moze macie dla mnie jakies propozycje,wskazowki, rady w jaki sposob moglbym to zrobic ,blagam was.....dla mnie to naprawde bardzo wazne.....

to bardzo boli a chce tylko go poznac a to takie trudne.......

to jest moje marzenie, bardzo trudne i wygorowane,co nie?nie do spelnienia?:(

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn paź 19, 2009 4:30 pm

91fajny pisze:hej, nie wiem czy ktos z was jeszcze mnie pamieta,kiedys pisalem o chlopaku ze szkoly w ktorym bylem zakochany,bylem bo to juz czas przeszly
na bank pedałku wszyscy cię zapamiętali ;-)
91fajny pisze:blagam was.....dla mnie to naprawde bardzo wazne.....
jakby to było takie ważne już dawno byś z nim zagadał ... jakiś głupi strój umiesz mu wrzucić na czerep albo żeby gadał ci dzień dobry a zagadać to nie potrafisz ... marna prowokacja ..poza tym już to pisałeś ..
91fajny pisze:to jest moje marzenie, bardzo trudne i wygorowane,co nie?nie do spelnienia?:(
tak jak mówiłem słaba prowokacja ;-) ale jak już zależy Ci na facetach to może wybierz się na marsz gejuchów i innych popaprańców ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn paź 19, 2009 7:36 pm

Piszesz to na każdym forum.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn paź 19, 2009 8:15 pm

olka080 pisze:Piszesz to na każdym forum.
a na każdym byłaś że tak mówisz
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn paź 19, 2009 8:21 pm

pysk w pysk pisze:a na każdym byłaś że tak mówisz
Metafora.
No, ale skoro nie rozumiesz to wyjaśnię: na którym forum bym nie była ten temat się pojawia.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn paź 19, 2009 8:28 pm

olka080 pisze:Metafora.
to była metafora yhy ok ok ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

ODPOWIEDZ