Żeby zapomnieć

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Karolinqa_

Żeby zapomnieć

Post autor: Karolinqa_ » ndz cze 18, 2006 10:34 am

2 miesiące temu chłopak mnie rzucił dla innej, a ja dalej sobie nie moge z tym poradzić... Chciałabym być z nim znowu. Co mam zrobić, żeby o nim zapomnieć, albo zeby z nim być?

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz cze 18, 2006 11:07 am

Z nim juz raczej nie będziesz. Idą wakacje, więc powinnaś wkręcić się w jakieś towarzystwo i szaleć.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Mazeo

uuu

Post autor: Mazeo » ndz cze 18, 2006 1:56 pm

UuuUUUuu zucil Cie chlopak dla innej ... niemysl o nim !!! :-P masz przyjaciol zapewne powini Ci pomoc :mrgreen: idz gdzies zaszalej :-o daj do zrozumienia co stracil (cennego) :-D

Julia

Post autor: Julia » ndz cze 18, 2006 5:16 pm

jak cie rzucił dla innej to juz z nim nie będziesz ;) zresztą.. popatrz na to z innej strony.. po co sie uwiązywać na wakacje?? :P szalej ile wlezie, ale tak stosownie do twojego wieq.. młoda jesteś więc jeszcze nie raz sie 'zakochasz'.. zresztą.. nie ten to następny ;)

kirke

Post autor: kirke » ndz cze 18, 2006 5:43 pm

Karolinqa_ pisze:Chciałabym być z nim znowu
i to jest twój podstawowy błąd...
Karolinqa_ pisze:Co mam zrobić, żeby o nim zapomnieć,
nie da się zapomnieć, jeśli łączyło cię z nim jakieś konkretnie mocne uczucie... pogódź się z tą stratą... nie ma lepszego sposobu, bo często spotykana metoda "lekarstwem na miłość jest inna miłość" jest najgorszym co możesz zrobić... wpadniesz w błędne koło.. problemy się rozwiązuje,a nie ucieka przed nimi i nawarstwia następne...
Karolinqa_ pisze:albo zeby z nim być?
rzucił ciebie dla innej... pomyśl więc,że wiedząc,że zawsze może do ciebie wrócić nie będzie częściej tego robić...

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 19, 2006 8:21 am

Jeśli facet żuca cie dla innej...to poprostu nie jest ciebie wart. Ja bym go olała. Rozejżyj się dookoła. Napeno jest ktoś, kto by się czętnie tobą zaopiekował. Pokaż mu, że stać cię na kogoś lepszego niż on i tak jego nowa laleczka. A kiedy przyjdzie niby skruszony i bedzie chciał wrócić. Powiedz mu NIE prze duże N! Dziewczyno...przecież jesteś silniejsza od niego. Nie daj sobą pomiatać. Znajdź sobie kogoś, kto cie bedzie szanował i nie zostawi cię dla pierwszej lepszej. No i przede wszystkim nie przejmuj się porażkami. Masz jeszcze dużo czasu.

sgoov

Post autor: sgoov » ndz lip 23, 2006 12:37 pm

sama byłam w takiej sytuacji i samo szybko nie przejdzie ...to tak z mojego doświadczenia , ale w końcu najlepszym lekiem na starą jest nowa miłość :) ;-)

natalies

Post autor: natalies » czw sie 31, 2006 1:29 pm

Ja tez tak miałam,ale potem się zakochałam w innym ale on chyba mnie nie chce :-(
Raczej z nim nie bedzięsz...

ODPOWIEDZ