Zachowanie koleżanki?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
zakochaniec
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 03, 2009 10:24 am

Zachowanie koleżanki?

Post autor: zakochaniec » sob sty 03, 2009 10:27 am

Od 1,5 roku kocham się w pewnej dziewczynie. Chodzimy razem do klasy licealnej. O super kontaktach nie ma co gadać bo praktycznie ich nie ma. No może oprócz tego, że często jej pomagam w nauce w szkole jak mnie o to poprosi. Czasem tam poza tym zamienimy kilka słów jak ja zagadam, albo ona, czasem pożartujemy. Gdy uległem wypadkowi na jednym z meczy to potem pisała do mnie na gg jak się czuję, kiedy wrócę do szkoły i co się stało. Gdy wróciłem to ją spotkałem i nawet powitała mnie z uśmiechem na twarzy ze swoją koleżanką. Ostatnio nawet podobno wniosła o podwyższenie mi zachowania u wychowawcy za te moje pomoce itp. i poprosiła mnie też żebym nauczył ją grać w piłkę bo ja zawsze gram z takim "poświęceniem" i zaangażowaniem i dużo umiem(wybrała mnie choć według mnie są w tym sporcie lepsi ode mnie). No to się zgodziłem i umówiłem na SKS'y na po świętach. Może tam zamienimy trochę więcej zdań między sobą. Widzę w tym jakąś szansę dla siebie, że może ją gdzieś zaproszę, ale nie wiem jak :(.
Niby normalne zachowanie, ale mi się to wydaje dziwne, bo z jednej strony nie utrzymujemy super kontaktów a z drugiej ona zawsze mnie prosi o pomoc i się do mnie uśmiecha. Z innej strony jest chyba nieszczęśliwie zakochana o czym świadczą jej opisy, że a to nie będzie czekała, a to, że żyje sama na tym świecie itp. Więc nie rozumiem o co chodzi. Więc proszę Was o pomoc :)
Czy to oznacza, że po prostu jestem jej bardzo dobrym kolegą i dlatego jest dla mnie taka "miła" czy może czuje coś więcej? Pomocy!
Czy mógłbym ją gdzieś zaprosić po tym treningu? Jeśli tak, to jak jej to zaproponować jeśli wokół pełno ludzi?

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob sty 03, 2009 10:57 am

zakochaniec pisze:Czy mógłbym ją gdzieś zaprosić po tym treningu? Jeśli tak, to jak jej to zaproponować jeśli wokół pełno ludzi?
Myślę że mógłbyś ją zaprosić do domu a tam jak już będziecie sami upić ją i zamknąć w piwnicy i odwiedzać dziennie :> każdego dnia byście mieli o czym gadać :> mówię Ci na bank zadziała :> ona sie zakocha bo pomyśli że to dla jej dobra robisz ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » sob sty 03, 2009 2:13 pm

Rany.... Pyskaty co za rady....

Moim zdanie ta dziewczyna może czuć do Ciebie coś więcej, ale nie wie czy ma u Ciebie szanse.... No jasne, że możesz ją zaprosić po SKS-ie gdzieś... ale nie do domu jak to Pyskaty radzi, bo dziewczyna sie speszy troszke... na poczatek może na coś ciepłego... :-P Gorącą czekolade np ;-) ;-) ;-) Napewno da się skusić :-P :-P No i zaproponuj jej to jakoś po lekcjach poczekaj na nią w szatni albo podejdz na przerwie gdy zauwazysz, że jest sama.... :-P :-P Możesz tez ostatecznie napisać na gg, ale lepiej bys wypadł w jej oczach jeśli powiesz jej to wprost... :-D No i nie załamuj się jeśli odmówi.... może naprawde nie może akurat w tym czasie i wtedy powiedz zeby sama wybrała termin jak bedzie miała ochote.... :-P :-P :-P
Życze powodzenia.... ;-)
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » sob sty 03, 2009 5:40 pm

Moze czeka na twój sygnał, chyba, że jest z takich co same podrywaja;0) Ale możliwe że robisz sobie zbyt duże nadzieje.... Myślę jednak że warto zaryzykować;) Nic nie tracisz możesz tylko zyskać :-D
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob sty 03, 2009 6:06 pm

buehe przecież żartowałem ;> nikki ;>
Nikki_66 pisze:na poczatek może na coś ciepłego
no to dom odpowiedni posadzi ją na grzejniku i będzie ciepło :>
Nikki_66 pisze:podejdz na przerwie gdy zauwazysz, że jest sama....
czemu tak ? niech się nie wstydzi koleżanek od niej ;> a poza tym co potem jak ją poderwie będzie fajnie to będzie ją miał brać na nocne wypady i w dni które pada żeby przykryć ją parasolką ? ^^ żeby jej nikt nie widział :> :>
Nikki_66 pisze:No i nie załamuj się jeśli odmówi.
dokładnie bary są czynne non stop ;> a dziewczyn na świecie wiele :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » sob sty 03, 2009 8:53 pm

Ha, ha, ha, ha.... Oj Pyskaty.... :-P :-P :-P
Fusa_20 pisze:Moze czeka na twój sygnał, chyba, że jest z takich co same podrywaja;0)
No własnie... w koncu ona juz daje Ci sygnaly... prosi o pomoc, troszczy sie.... Takie niby zwykłe przyjacielskie, ale jednak... warto spróbowac.... :-P
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob sty 03, 2009 9:02 pm

Nikki_66 pisze:Takie niby zwykłe przyjacielskie
No właśnie PRZYJACIELSKIE nie żadne inne :> więc no nie wiem czy warto ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » sob sty 03, 2009 9:05 pm

Zaryzykować można... ;-) Chłopak może tylko zyskać.... ;-) ;-) ;-)
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob sty 03, 2009 9:21 pm

Nikki_66 pisze:Chłopak może tylko zyskać..
taaak ? a nie pomyślałyście że może też stracić babeczki ;> bo jak jej się nie spodoba ta adoracja jego ;> tooo może wyjśc tak że będzie go unikac potem itp ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » sob sty 03, 2009 9:49 pm

No, ale to tylko zaproszenie na cos do picia, jedzenia czy cos.... w sumie to samo w sobie tez jest przyjacielskie, ale okazuje też wieksze zaangazowanie w ta znajomosc.... ;-) Nic strasznego.... :-P
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

ODPOWIEDZ